خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رژیم اسرائیل بازنده نهایی هر اقدام علیه لبنان خواهد بود

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | جمعه، 01 تیر 1403 - 20:55
نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نسبت به هر تصمیم نابخردانه رژیم صهیونیستی در منطقه هشدار داد.
رژيم،لبنان،نمايندگي،صهيونيستي،ايران،هشدار،ملل

نمایندگی ایران در سازمان ملل:
نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل روز جمعه به وقت محلی گفت: هر تصمیم نابخردانه‌ای توسط رژیم اشغالگر اسرائیل برای نجات خود می‌تواند منطقه را وارد جنگ جدیدی کند که نتیجه آن نابودی زیرساخت‌های لبنان و همچنین منطقه اشغالی ۱۹۴۸ خواهد بود.
نمایندگی ایران در سازمان ملل افزود: قطعا این جنگ یک بازنده نهایی خواهد داشت و آن رژیم صهیونیستی است.
نمایندگی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: جنبش مقاومت حزب‌الله توان دفاع از خود و کشورش لبنان را دارد؛ شاید زمان نابودی این رژیم نامشروع به دست خودش فرا رسیده باشد.
با آغاز عملیات «طوفان الاقصی»، حزب‌الله لبنان در راستای درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.
شاک فریلیش معاون سابق مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در اظهاراتی به مقامات این رژیم درباره حمله به لبنان هشدار داد و گفت: در پی این حمله احتمالی، جبهه داخلی (رژیم) اسرائیل و توانایی‌های نظامی حیاتی آن به شدت ضربه خواهد خورد.
وی هشدار داد که تمامی عملیات‌های رژیم صهیونیستی از دهه ۱۹۹۰ علیه حزب‌الله پایانی یأس‌آور برای این رژیم داشته است.
این مقام سابق اسرائیلی همچنین هشدار داد که انجام عملیات گسترده در لبنان بسیار خطرناک است و می‌تواند به یک جنگ چند جبهه‌ای منجر شود.