خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ثریا پزشکیان: برادرم برای رفع مشکلات ملت به میدان آمد

آفتاب | سیاسی | جمعه، 01 تیر 1403 - 00:00
«ثریا پزشکیان» خواهر «مسعود پزشکیان» گفت: برادرم برای رفع مشکلات ملت به میدان آمده است و امیدوارم با حمایت اقشار مختلف مردم بتواند ایرانی آباد به ارمغان بیاورد.
پزشكيان،ملت،ثريا،مراغه،حمايت،اميدواري،رييس،ابراز،كشورمان

ثریا پزشکیان: برادرم برای رفع مشکلات ملت به میدان آمد
«ثریا پزشکیان» خواهر «مسعود پزشکیان» گفت: برادرم برای رفع مشکلات ملت به میدان آمده است و امیدوارم با حمایت اقشار مختلف مردم بتواند ایرانی آباد به ارمغان بیاورد.
«ثریا پزشکیان» روز پنج‌شنبه در همایش بانوان حامی برادرش که در مراغه برگزار شد، اظهار کرد: جوانانمان به جای مهاجرت از ایران باید به کشورمان برگردند و در آبادانی کشورمان سهیم شوند.
وی با بیان اینکه بیشتر ملت ایران امروز دردمند هستند، ابراز امیدواری کرد که برادرش در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شده و مشکلات این ملت در مدت زمانی اندک رفع شود.
«قادر جویا»، رییس ستاد انتخاباتی پزشکیان در مراغه هم در این همایش بیان کرد: حمایت از پزشکیان دلیل دارد و با افتخار اعلام می‌کنیم که ایشان از تمام شاخص‌های نامزد اصلح برخوردار است.
وی با بیان اینکه پزشکیان فردی فرهیخته، تیزهوش و ایثارگر است، ادامه داد: اگر در ایران و جهان پزشک فوق تخصصی سراغ دارید که در طول ۳۰ تا ۴۰ سال عمر کاری خودش مبلغی از بیمار دریافت نکرده باشد، به ما هم معرفی کنید.
وی با تاکید بر اینکه پزشکیان از نظر پاکدستی و دوری از هر گونه فساد مالی و اداری اصلح است، بیان کرد: وی عالِم و مفسر قرآن و نهج‌البلاغه است و به دور از هر گونه علایق سیاسی از ایشان حمایت می‌کنیم.
«جویا» که فرماندار اسبق شهرستان‌های هشترود و بستان‌آباد در آذربایجان‌شرقی بود، ابراز امیدواری کرد که با انتخاب پزشکیان به عنوان رییس جمهور، کشورمان در ابعاد مختلف شاهد پیشرفت و آبادانی باشد.
وی این را هم بیان کرد که شور و شوقی که در کشور برای حمایت پزشکیان ایجاد شده است، با انتظاراتی همراه خواهد بود و ملت ما باید شاهد تحول بزرگ در کشور باشد.
رییس ستاد انتخاباتی پزشکیان در مراغه ابراز امیدواری کرد که قشر بانوان با حرکت و خروش خودشان، جرقه تحولات بزرگ را در جامعه اسلامی بزنند.
به گزارش ایرنا ستاد جوانان پزشکیان نیز امروز، پنج‌شنبه با حضور «ثریا پزشکیان» در مراغه راه‌اندازی شد.