سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سرتیپ صباحی فرد: به هر نوع تهدیدی قاطعانه پاسخ می‌دهیم - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 31 خرداد 1403 - 23:31
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان این که در بعد دفاعی قوی تر از هر زمان دیگری هستیم گفت: اطمینان می دهیم که به هر نوع تهدیدی قاطعانه پاسخ دهیم.
پدافند،هوايي،توان،دشمنان،روحيه،فرمانده،بازديد،شيراز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، امیرسرتیپ علیرضا صباحی‌فرد با حضور در منطقه پدافند هوایی جنوب از قسمت‌های مختلف، سایت‌ها و مواضع راداری گروه پدافند هوایی شیراز بازدید کرد و میزان آمادگی رزمی و توان عملیاتی این یگان‌ها را مورد ارزیابی قرارداد.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در این بازدید در جمع فرماندهان و کارکنان گفت: هر کجا در کشور به موفقیت رسیدیم، مدیون و مرهون توسل بر ولایت پذیری، روحیه جهادی و شهادت طلبی بودیم؛ بنابراین باید این روحیه و فرهنگ را در کشور ترویج دهیم.
وی با تاکید بر لزوم ارتقای توان رزم خاطرنشان کرد: با تکیه بر توان داخلی و اطاعت از فرمانده معظم کل قوا، در بعد دفاعی قوی‌تر و پیشرفته‌تر از هر زمان هستیم و اطمینان می‌دهیم که ما به هر نوع تهدیدی قاطعانه و باشدت تمام پاسخ می‌دهیم.
سرتیپ صباحی فرد درباره اهمیت انتخابات پیشِ رو گفت: امروز دشمنان به دنبال شبهه افزایی و ایجاد دو دستگی در نظام هستند و برای رسیدن به اهداف خود از هیچ کاری دریغ نمی‌کنند؛ لذا جهاد تبیین از مهم‌ترین راه خنثی سازی حربه‌های دشمن است و با مشارکت حداکثری در انتخابات خط بطلانی بر تمامی تصورات غلط دشمنان خواهیم کشید.
انتهای پیام/424