خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 31 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بهره‌برداری فاز دوم مرکز رشد فناور در قائم‌شهر - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 31 خرداد 1403 - 22:31
فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: فاز دوم مرکز رشد واحدهای علمی شهید فخری زاده قائم شهر با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
سپاه،مركز،فاز،بسيج،علمي،مازندران،فعاليت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قائم‌شهر، سردار سیاوش مسلمی عصر امروز در افتتاح فاز دوم مرکز رشد واحدهای فناوری علمی شهید فخری زاده قائم‌شهر با بیان اینکه یکی از ماموریت‌های سپاه و بسیج حمایت حوزه‌های دانش‌محور است، اظهار داشت: آن جنبش‌های موردنظر مقام معظم رهبری دنبال می‌شود و یکی از ماموریت‌های سپاه استانی بر این محور تعریف شده است.
وی با اشاره به اینکه امروز با حضور مسئول سازمان بسیج علمی، فناوری و پژوهشی کشور فاز دوم مرکز رشد واحدهای علمی شهید فخری زاده قائم‌شهر به بهره‌برداری رسید، افزود: این استان با سابقه کارهای خوب تاکنون موفق به افتتاح هشت مرکز رشد شده است و امروز فعالیت دارند.
فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه حدود 63 شرکت دانش‌بنیان و دانش‌محور در مراکز رشد مازندران سازماندهی شدند، عنوان کرد: برای حمایت از این شرکت‌ها که وارد مراحل صنعتی شوند تلاش بسیار از سوی سازمان بسیج و سپاه انجام شده است.
مسلمی با تاکید بر اینکه امسال حدود 10 میلیارد تومان قرارداد برای تولید و صنعتی‌سازی به منظور ایجاد اشتغال و افزایش تولید انجام شده است، اظهار کرد: یکی از کارهای مهم فعالیت 52 پایگاه علمی بسیج در این استان است که راه‌اندازی شده تا علاقمندان به حوزه علم و دانش در این پایگاه‌ها فعال شوند که تاکنون استقبال خوبی به عمل آمد.
وی تصریح کرد: این مرکز رشد در فاز نخست به طول 200 متر راه‌اندازی شد و فاز دوم آن نیز در 200 مترمربع دیگر و در مجموع 400 مترمربع با هزینه‌ای بالغ بر دو میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.
فرمانده سپاه کربلای مازندران خاطرنشان کرد: برای این مرکز تمام تعامل و تلاش به کار گرفته شد که در مجموع 22 شرکت در مجموعه به فعالیت می‌پردازند.
انتهای پیام/