سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اجلاسیه 3 هزار شهید عشایری استان فارس

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 31 خرداد 1403 - 21:49
اجلاسیه 3 هزار شهید عشایری استان فارس با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی، امام جمعه شیراز و دیگر مسئولان لشکری و کشوری در منطقه سیاخ دارنگون شیراز برگزار شد.
شهداء،عشاير،شهداي،فارس،شهدا،مراسم،ياد،استان،برگزار

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، امیردریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی در این مراسم با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص زنده نگه داشتن یاد شهداء که کمتر از شهادت نیست، اظهارداشت: کسانی که چنین مجلس باشکوهی در رابطه با شهدای عشایر برگزار کرده‌اند، قطعاً اجری مانند شهادت خواهند داشت.
وی افزود: البته باید بدانیم برای زنده نگه داشتن یاد شهداء، برگزاری تنها مجالس بزرگداشت کافی نیست بلکه شناخت راه شهداء و ادامه راه آنان مهم است.
امیر سیاری تأکید کرد: مجلس بزرگداشت شهدا را به این منظور برگزار می‌کنیم که هم یاد آنان را گرامی داشته، هم راه شهدا را بشناسیم و راه آنان را ادامه دهیم.
سرهنگ پاسدار سید محمد شکوهی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه عشایری استان فارس نیز با اشاره به نقش عشایر در دوران دفاع مقدس و لزوم پاسداشت شهدای این قشر از جامعه، گفت: در راستای دومین کنگره ملی شهدای استان فارس، دومین اجلاسیه 3 هزار شهید عشایر استان فارس امروز در بخش سیاخ دارنگان روستای کندج برگزار شد.
وی افزود: در این مراسم شهدایی، حاج محمد رضا هادوی از راویان و رزمندگان دوران دفاع مقدس به روایت‌گری سیره شهداء پرداخت؛ همچنین در جهت نشر هرچه بهتر سبک زندگی شهدا عشایر، آثار چند رسانه‌ای شامل موشن گرافی، پوستر و عکس نوشته طراحی شده و در فضای مجازی انتشار داده شد.
شکوهی گفت: امروز و در پایان مراسم از کتاب سیره شهدای عشایر فارس رونمایی و از خانواده‌های معظم شهداء تجلیل شد.
انتهای پیام/424