سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جمهوری اسلامی در قطب‌بندی جدید جهانی نقش دارد+فیلم - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 31 خرداد 1403 - 21:49
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: نظام چندقطبی در چندسال آینده اتفاق می افتد. در اینجا جمهوری اسلامی به شهادت حتی دشمنان در این قطب بندی جهانی نقش بازی می کند.
سپاه،اصفهان،مشاركت،جهاني،منطقه،طائب،تسنيم،مناظره،پاسداران

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، "همایش بصیرت" با حضور اقشار متخصص در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسین طائب، مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران برگزار شد.
یکی از شرکت‌کنندگان در این همایش درخصوص اهمیت مناظره‌های انتخاباتی گفت: امروز مهمترین مسئله جامعه مباحث اقتصادی است و یکی از موضوعاتی که از مناظره‌ها می‌توان دریافت کرد این است که با آگاهی از برنامه‌های کاندیداها متوجه می‌شویم که کسانی که در کنار آنها هستند چه برنامه هایی را در اختیار آنها گذاشته اند.
دیگری می‌گوید: مناظره ها تسهیل کننده هستند ولی باید زمان بگذاریم و متوجه شویم کدام برنامه های بهتری دارند و کدامیک اجرایی می شود .
پس به صرف مناظره نباید اکتفا کرد و تلاش کنیم و مطالعه کنیم چرا که موقعیت حساسی است.
.
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسین طائب درگفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، اظهار داشت: ما در آستانه تغییر نظم جهانی هستیم یعنی نظام یک قطبی دیگر رنگ باخته است.
وی ادامه داد: نظام چندقطبی در چندسال آینده اتفاق می افتد.
در اینجا جمهوری اسلامی به شهادت حتی دشمنان در این قطب بندی جهانی نقش بازی می‌کند.
مشاور فرمانده سپاه پاسداران تصریح کرد: ما اقتدار خود را در صحنه منطقه نشان دادیم در صحنه بین الملل نشان دادیم و این موارد باید یک عقبه اجتماعی برزگ در مشارکت سیاسی به منطقه و جهان نشان بدهیم و اینجا آن مشارکت موضوعیت پیدا می‌کند.
وی گفت: هرچقدر مشارکت ما بیشتر باشد ضریب به نقطه اقتدار ما در سطح منطقه و جهانی می دهد.
انتهای پیام/163