خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دولت شهید رئیسی دولت تحول بود +فیلم

مشرق | سیاسی | چهارشنبه، 30 خرداد 1403 - 22:31
برنامه «بدون تعارف» با حضور امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.
رئيسي،انتخابات،شهيد،شركت،اميرحسين،نامزد،كابينه

به گزارش مشرق، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی یکی از شش نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری مهمان برنامه بدون تعارف شد تا نظرات خود را صریح و بی‌پرده درباره برخی موضوعات بیان کند.
امیرحسین قاضی‌زاده هاشمیدر این برنامه گفت: هنوز برای من شهادت آیت‌الله رئیسی و شرکت در این انتخابات سخت است و تا آخرین لحظه صبر کردم تا افرادی که برای من محترم هستند ثبت نام کنند و نیازی به حضور من نباشد.
اما دیدم افرادی که منظور من بودند، در انتخابات شرکت نکردند و برای اینکه دست مردم در تصمیم گیری باز باشد من نیز شرکت کردم.
وی افزود: شهید رئیسی همواره نسبت به عدم غنیمت شمردن زمان شهید رئیسی تذکر می‌داد به اعضای کابینه و مرتب در جلسات کابینه تاکید می‌کرد که وقت نداریم.
وقتی که زمان را از دست می‌دهیم قدرش را بیشتر می‌دانیم.
قاضی‌زاده گفت: دولت شهید رئیسی دولت تحول بود.
هر دوی این مفاهیم نارضایتی درست می‌کند وقتی تحول ایجاد می‌کنید و انقلاب در سازوکارها انجام می‌دهید، عده مدیر خسته و بی‌حال در سیستم هستند که خیلی به آینده نگاه ندارند و این‌ها ناراحت می‌شوند.
وی افزود: یا وقتی بخواهی عدالت برقرار کنی و با فساد مبارزه کنی، آن‌هایی که جیره خوار بودند و پروژه بگیر بودند آنها قطع می‌شود و علیه شما شروع به اقدام می‌کنند.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: لذا یا خودشان به میدان می‌آیند یا لشکری را به میدان می‌آورند و یا در فضای رسانه شما بی‌نصیب نمی‌گذارند.