خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آسفالت 70 مدرسه کاشان نامطلوب است

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 30 خرداد 1403 - 22:31
نماینده ولی فقیه در کاشان ضمن تاکید بر لزوم افزایش سهمیه قیر آموزش و پرورش گفت: آسفالت 70 مدرسه کاشان نامطلوب است.
كاشان،پيگيري،اصفهان،اشاره،منطقه،آسفالت،جمعه،اظهار،ساخت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدسعید حسینی بعد از ظهر امروز در نشست ائمه جمعه شمال استان اصفهان با استاندار اصفهان اظهار داشت: یکی از راه‌هایی که می‌توان احتجاب مسئولان از مردم کم شود حضور در نماز جمعه است.
وی ضمن تاکید بر دیدارهای مستمر مسئولان با مردم افزود: یکی از موضوعات و دغدغه‌ها آسفالت مدارس است و از این رو لازم است با پیگیری‌های صورت گرفته مقدار قیر تخصیص یافته به اداره کل اصفهان افزایش پیدا کند.
نماینده ولی فقیه در کاشان ضمن اشاره به وضعیت نامطلوب آسفالت برخی مدارس کاشان ابراز داشت: از 290 مدرسه‌ای که در آن حضور پیدا کردم، 70 مدرسه آن وضعیت آسفالت نامطلوبی دارند و لازم است دستورات لازم در زمینه بهبود این شرایط صادر شود.
وی ضمن اشاره به پل شاهزاده حسین منطقه اردهال کاشان گفت: با توجه به شرایط و موقعیت ویژه منطقه اردهال و برگزاری مراسمات ویژه در آن منطقه نظیر مراسم جهانی قالیشویان لازم است پیگیری لازم در زمینه ساخت و اتمام آن صورت پذیرد.
سیدرضا مرتضوی، استاندار اصفهان نیز در این نشست ضمن اشاره به دغدغه‌های مهم ائمه جمعه اظهار داشت: سفر دبیرخانه‌ای دارد که با محوریت فرماندار و پیگیری صورت گرفته مصوبات اجرایی و محقق شده است و اجرای مصوبات به پیگیری‌های صورت گرفته بستگی دارد.
حمیدرضا محمدی فشارکی نیز در این نشست با بیان اینکه 10‌.5کیلومتر از جاده کاشان - برزک آماده افتتاح و به بهره‌برداری رسید، اظهار داشت: دو پل اسحاق‌آباد و سادیان نیز برای افتتاح و بهره‌برداری نیازمند اعتبار است که پیگیری لازم در این خصوص صورت گرفته است.
سرپرست فرمانداری شهرستان کاشان ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه ساخت پاسگاه در منطقه راوند کاشان و لزوم تخصیص بودجه برای ساخت این مکان ابراز داشت: شهرک ماهیان زینتی نیز حلقه چاه برای آن اختصاص پیدا کرده که پیگیری لازم برای این مهم نیز صورت گرفته است.
انتهای پیام/801