خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

انتخابات 1403 در 1500 نقطه خراسان شمالی برگزار می‌شود - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 30 خرداد 1403 - 22:12
رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: انتخابات 1403 در 1500 نقطه خراسان شمالی برگزار می شود.
انتخابات،استان،حداكثري،برگزاري،گزارش،ناهيدي،تسنيم،فيبر،نامزدها

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد، حسن ناهیدی امروز در ستاد انتخابات استان خراسان شمالی اظهار داشت: در بیش از 1500 نقطه سیار و ثابت برگزاری انتخابات، مقدمات استقرار زیرساخت های لازم و تمهیدات پیش بینی شده است تا انتخابات با سلامت و امنیت کامل و با مشارکت حداکثری برگزار شود.
وی افزود: زیرساخت‌های فیبر نوری در استان با تلاش مدیران تقویت شد و اکنون بیش از صدها کیلومتر فیبر نوری اجرا شده است که علاوه بر فراهم سازی بستر توسعه استان بر ارتقا روند انتخابات نیز موثر است.
معاون ادامه داد: تعرفه های مورد نیاز وارد استان شده است و تا قبل از برگزاری انتخابات به تناسب جمعیت واجد شرایط رأی در شهرستان‌ها توزیع می شود.
ناهیدی گفت: به دلیل حساسیت بالای انتخابات ریاست جمهوری با هماهنگی شورای نگهبان و هیات های اجرایی و با افزوده شدن شورای بخش و استان و دادگستری و دادستان این پروسه تکمیل شد.
وی نتیجه انتخابات را خواست و اراده ملت و یک احساس تکلیف دانست و گفت: حضور حداکثری در عرصه بین المللی برای نظام و کشور اقتدار ایجاد می‌کند.
به گزارش تسنیم در این جلسه آخرین هماهنگی‌ها در راستای امنیت انتخابات، تحقق مشارکت حداکثری، تامین تجهیزات و ملزومات، تولید محتوا و انعکاس عملکرد امیدآفرین نظام و دولت به صورت گسترده، پیگیری برگزاری میزگرد نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری در رسانه، دعوت از نامزدها برای حضور در استان و...
گزارش کمیته‌ها و پیشنهاداتی از سوی نمایندگان ستاد نامزدها مطرح شد.
انتهای پیام/311