خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 03 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مظفری: کار مردم نباید به تعویق بیفتد

مشرق | سیاسی | چهارشنبه، 30 خرداد 1403 - 21:43
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: احترام به حقوق شهروندی و اجرای مقررات در دستگاه‌های اجرایی باید اولویت باشد و کار مردم نباید به تعویق بیفتد.
اداري،ديوان،عدالت،مسئولان

به گزارش مشرق، حجت الاسلام والمسلمین مظفری رئیس دیوان عدالت اداری در جلسه شورای اداری استان قم گفت: اگر به دنبال حضور حداکثری مردم در صحنه‌های مهم بخصوص انتخابات پیش رو هستیم باید فاصله مردم و مسئولان به حداقل برسد.
وی افزود: در آستانه امتحان بزرگ دیگری هستیم و انتخابات فرصت دیگری برای انتخاب فردی خدمتگزار است و مسئولان باید خدمتگزار مردم باشند.
رئیس دیوان عدالت اداری با بیان اینکه مسئولان باید خود را به جای مردم بگذارند و دلسوزانه به دنبال راهکارهای قانونی برای حل مشکلات مردم و کشور باشند گفت: احترام به حقوق شهروندی و اجرای مقررات در دستگاه‌های اجرایی باید اولویت باشد و کار مردم نباید در این دستگاه‌ها به تعویق بیفتد.
وی افزود: ۲۱ کار گروه تخصصی در دیوان عدالت اداری تشکیل شده و بیش ۳۰۰جلسه مشترک با ادارات برگزار شده تا مشکلات برطرف شود.