سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پیشنهاد اروپایی بیرانوند را وسوسه کرد/ بیرو پرسپولیس را قال گذاشت!

آفتاب | ورزشی | چهارشنبه، 30 خرداد 1403 - 21:30
علیرضا بیرانوند با فسخ قراردادش با پرسپولیس مسافر روسیه می‌شود.
بيرانوند،فسخ،پرسپوليس،بازيكن،پرداخت

پیشنهاد اروپایی بیرانوند را وسوسه کرد/ بیرو پرسپولیس را قال گذاشت!
صبح امروز در میان شگفتی همه، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس، قرارداد خود با سرخپوشان را برای دومین سال پیاپی به دلیل عدم پرداخت مطالباتش به صورت یک‌طرفه فسخ کرد.
باشگاه پرسپولیس که روز گذشته از آخرین مهلت بیرانوند برای پرداخت مطالبات این فصلش استفاده کرده بود و طلب این بازیکن را پرداخت کرد، در گافی مدیریتی عجیب مطالبات دو فصل پیش این بازیکن را پرداخت نکرده بود و حالا بیرانوند با استناد به همین موضوع قراردادش را یک طرفه فسخ کرد.
هرچند که باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد این فسخ قرارداد غیر قانونی است، اما در هر حال فسخ اتفاق افتاده و بیرانوند در حال حاضر بازیکن آزاد محسوب می‌شود.
به نظر می‌رسد این موضوع البته تنها به دلیل مطالبات نبوده باشد چرا که بیرانوند با یک پیشنهاد وسوسه انگیز از لیگ روسیه رو به رو شده است.
این موضوع سه روز قبل در رسانه‌های روسی اعلام شد و البته در آن مقطع از قول ایجنت بیرانوند به طرف روسی اعلام شده بود که این بازیکن فعلا تحت قرارداد است و بند فسخی ندارد، اما حالا با این فسخ عملا موضوع بند فسخ بیرو حل شده و به نظر می‌رسد بیرانوند برای رفتن به روسیه اقدام به فسخ قراردادش با باشگاه پرسپولیس کرده است.