خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 03 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

شمار بیماران فوت شده بیمارستان قائم رشت به 9 تن رسید

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 30 خرداد 1403 - 20:49
به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان،  متأسفانه ایوب یکتا 76 ساله یکی از بیماران انتقال یافته بیمارستان قائم (عج) به بیمارستان دیگر رشت که باحال بد بستری بود، جان خود را از دست داد.
رشت،قائم،بيمار،بيماران،بيمارستان،بستري

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کار درمان بیماران منتقل شده به بیمارستان‌های گیلان از بیمارستان قائم رشت اظهار کرد: متأسفانه ایوب یکتا 76 ساله یکی از بیماران انتقال‌یافته بیمارستان قائم (عج) به بیمارستان دیگر رشت که باحال بد بستری بود، جان خود را از دست داد.
وی با بیان اینکه در روز حادثه و بعد از انتقال بیماران از بخش ICU قائم به بیمارستان‌های دیگر، هشت بیمار به دلیل وضعیت بد جان خود را از دست داده بودند، گفت: بعد از بروز حادثه، 118 بیمار به بیمارستان‌های دیگر منتقل شده بودند که تاکنون 47 بیمار ترخیص و 71 بیمار بستری و تحت درمان هستند.
به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، از مجموع بیماران منتقل‌شده از بیمارستان قائم رشت، 12 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های دیگر استان بستری شدند که این بیماران به دلیل داشتن بیماری‌های زمینه‌ای در بیمارستان قائم (عج) رشت با ونتیلاتور تحت درمان بودند.
به گفته آشوبی، ابوطالب صادقی، زهرا قربان شیرودی، صغری صفری، معصومه اصغرنیا، محمد منتظری، شهبانو راحت پیشه، آسیه جعفرزاده و لیلا جعفری هشت تن از بیمارانی بودند که جان خود را از دست داده بودند.
انتهای پیام/