خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 03 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بازداشت ۱۹۰ مجرم و ۱۶۰ تبعه غیرمجاز در پایتخت طی ۳ روز

مشرق | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 30 خرداد 1403 - 20:30
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری ۳۵۰ مجرم و اتباع غیرمجاز در پایتخت خبر داد.
طرح،امنيت،ارتقاء،سطح،اجراي،نفر

به گزارش مشرق، سرهنگ علی قاسم‌پور با اشاره به اجرای مرحله جدید طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در پایتخت گفت: در پی اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با رویکرد امنیت محله محور و با هدف برخورد با هنجارشکنان و مجرمان در سطح پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر تهران؛ طرحی طی سه روز گذشته از سوی کلانتری به اجرا درآمد که در جریان آن ماموران پلیس پیشگیری موفق به دستگیری ۹۲ نفر سارق حرفه‌ای، ۸۴ خرده فروش موادمخدر، ۱۶۰ نفر از اتباع غیرمجاز و ۱۴ نفر اراذل و اوباش شدند.
وی با بیان اینکه ۶۳۰ معتاد متجاهر نیز جمع آوری شده و به مراکز بازپروری تحویل داده شدند، گفت: همچنین در جریان اجرای این طرح تعداد ۲۰ دستگاه خودرو و ۱۳ دستگاه موتورسیکلت سرقتی نیز کشف و توقیف شد تا به مالکانشان تحویل داده شود.
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی توسط تیم های عملیاتی کلانتری‌ها در تمام پارک‌ها و بوستان های سطح تهران اجرا می‌شود، گفت:‌ برای دستگیرشدگان در این طرح نیز پرونده‌های قضایی جداگانه تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.