سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اجرای محدودیت ترافیکی در محور فشم

تسنیم | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 30 خرداد 1403 - 20:12
رئیس پلیس راهور فراجا از اجرای محدودیت ترافیکی در محور فشم از اول تیرماه خبر داد.
فشم،محور،جمعه،تردد،ساعت

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سردار سید تیمور حسینی با اشاره به ترافیک محور فشم در روزهای جمعه اظهار کرد: در محور فشم در بعدازظهر روزهای جمعه که مسافران در حال بازگشت هستند، ما معمولاً شاهد تراکم قابل توجهی، قبل از پل حاجی‌آباد هستیم که باعث می‌شود با ایستایی و ترافیک چندساعته خودروها مواجه باشیم.
وی افزود: در راستای کاهش بار ترافیکی و تسهیل تردد هموطنان عزیز، مقرر شد از روز جمعه اول تیرماه، پلیس راه راهور فراجا در این محور محدودیت‌های ترافیکی و تردد را اجرا کند.
رئیس پلیس راهور فراجا گفت: محدودیت تردد در محور فشم به این شکل است که از اول تیرماه در بعدازظهر روزهای جمعه از ساعت 17 تا ساعت 2� به مدت سه ساعت محور فشم به سمت تهران از پل حاجی‌آباد تا میدان زردبند یکطرفه خواهد شد.
حسینی خاطرنشان کرد: هموطنان عزیز در استان تهران، توجه داشته باشند که بعدازظهر روزهای جمعه، اول تیرماه تا پایان تابستان از ساعت 17 تا 20 امکان تردد از تهران به سمت فشم، دیزین، رودبار وقصران امکان‌پذیر نیست و این محدودیت به جلوگیری از ترافیک سنگین و ایستایی خودروها کمک شایانی خواهد کرد.
انتهای پیام/