سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ویژه برنامه های بنیاد کرامت رضوی در دهه امامت و ولایت

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 30 خرداد 1403 - 20:12
معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی از اجرای ویژه برنامه های حمایتی از اقشار خاص و ایتام سادات در دهه ولایت و امامت خبر داد.
برنامه،رضوي،اجتماعي،يتيم،سادات،مشهد،رئيسيان،كرامت،ولايت،جشن، ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد، جعفر رئیسیان زاده اظهارداشت: به مناسبت فرارسیدن دهه امامت و ولایت، اقدامات حمایتی از اقشار خاص با همکاری کانون های خدمت رضوی در سراسر کشور انجام می‌شود.
وی افزود: جشن بزرگ «باباعلی» با موضوع یتیم نوازی و تفقد از فرزندان یتیم با حضور 31 هزار یتیم در استان های کشور برگزار می‌شود که برنامه محوری این جشن روز جمعه 1 تیر با حضور 3500 یتیم در سالن ورزشی شهید بهشتی مشهد اجرا خواهد شد.
معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی توضیح داد: برنامه بعدی تکریم یک هزار و 140 خانواده سادات سراسر کشور شامل خانواده شهدا و جانبازان نمونه، اساتید حوزه تربیتی و ورزشی، سادات دارای بیماری صعب العلاج و سادات محروم توسط خادمین و اهدای هدیه به مناسبت عید غدیر به این افراد خواهد بود.
رئیسیان زاده ادامه داد: این برنامه در مشهد برای 110 خانواده اجرا شده و بسته های معیشتی شامل سبد میوه، شیرینی و هدایای کودکان، به آنها تقدیم خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به اجرای برنامه «سفره های علوی» هم گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده یک میلیون وعده غذایی، برای پذیرایی از گروههای آسیب دیده اجتماعی یا گروههای خدمتگزار اجتماعی به صورت مشارکتی، انجام خواهد شد.
معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی گفت: در طرح «ایران خانه حضرت رضا علیه السلام» که در دهه امامت و ولایت اجرا می‌شود به 500 محفل خانگی، اقلام غذایی مانند برنج و روغن جهت پخت 50 هزار وعده غذایی تبرکی جهت توزیع در جشن های محلی و حاشیه شهر اهدا می‌شود.
رئیسیان زاده بیان کرد: برنامه بعدی ما اجرای طرح مهر درخشان با موضوع اعزام یک هزار و 200 نفر از سادات محروم زیارت اولی به مشهد مقدس و پذیرایی سه روزه از آنان در این شهر خواهد بود.
معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی از بهره برداری از سامانه اهدای بسته های حمایتی در قالب فروشگاه اینترنتی اختصاصی در ایام دهه ولایت خبر داد و گفت: در قالب این سامانه، اولین اقدام ارائه بن خرید البسه به مبلغ 20 میلیون ریال به 2 هزار و 500 نفر از ایتام استان سیستان و بلوچستان و خراسان های شمالی، رضوی و جنوبی است که انجام می‌شود.
انتهای پیام/282