سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

عبادی‌پور: روی جدیدی از والیبال‌مان را نشان دادیم - تسنیم

تسنیم | ورزشی | چهارشنبه، 30 خرداد 1403 - 20:12
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران مدعی شد، بازیکنان این تیم در مصاف با آمریکا در هفته سوم مرحله مقدماتی لیگ ملت ها 2024 روی جدیدی از والیبال خود را نشان داده اند.
واليبال،تيم،ايران،ملي،پيروزي،هفته،ليگ

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته سوم مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها 2024 از روز سه‌شنبه 29 خرداد در شهرهای لیوبلیانا در کشور اسلوونی (گروه پنجم) و مانیل فیلیپین (گروه ششم) آغاز ‌شد و با 32 مسابقه در مدت شش روز تا سوم تیر ماه پیگیری خواهد شد.
تیم ملی والیبال ایران امروز (چهارشنبه - 30 خرداد) در نخستین مسابقه خود در این هفته به مصاف آمریکا رفت و 3 بر 2 به پیروزی رسید تا با کسب اولین برد، چهار امتیازی شود.
میلاد عبادی‌پور کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از این دیدار گفت: به مردم عزیز ایران این پیروزی را تبریک می‌گویم.
دیدار آسانی نبود چه برای تیم ایران و چه برای تیم آمریکا، ولی خوشحالم که هفته سوم لیگ ملت‌ها را با کسب یک پیروزی آغاز کردیم.
بازیکنان تیم ملی والیبال ایران امروز نشان دادند که پتانسیل خوبی برای رقابت‌ در سطح بالا را دارند و واقعاً خوشحالم و از تمام آنهایی که در این مدت و با وجود هشت شکست اخیر تیم، تنهای‌مان نگذاشتند و مثل همیشه از تیم ملی والیبال حمایت کردند، تشکر می‌کنم.
عبادی‌پور با اشاره به دیدارهای بعدی تیم ملی والیبال در هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌ها ادامه داد: همه چیز ممکن است و غیرممکن وجود ندارد، ولی امشب را با لذت این پیروزی سپری خواهیم کرد و ان‌شاءالله از فردا به دیدارهای بعدی فکر می‌کنیم.
وی در پایان اظهار داشت: بیشترین بخش خوشحالی من بابت این است که در دیدار با آمریکا، ملی‌پوشان والیبال ایران روی جدیدی از والیبال خودشان را نشان دادند و نمایش امروز برای آینده والیبال ایران واقعا امیدوارکننده بود.
آینده بزرگی در انتظار آنهاست و می‌توانند والیبال ایران را متحول کنند.
انتهای پیام/