سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

شهادت یک رزمنده دیگر حزب‌الله در راه قدس

مشرق | بین‌الملل | چهارشنبه، 30 خرداد 1403 - 19:37
جنبش حزب‌الله لبنان امروز (چهارشنبه) از شهادت یک رزمنده دیگر این جنبش توسط رژیم صهیونیستی در جنوب لبنان خبر داد.
فلسطين،صهيونيستي،رژيم،شمال،گزارش،صهيونيست،اشغالي

به گزارش مشرق، جنبش حزب‌الله لبنان اعلام کرد که رزمنده مجاهد «وهبی محمد ابراهیم»(هادی) در راه قدس به شهادت رسید.
حزب‌الله افزود که محمد ابراهیم متولد سال ۱۹۸۹ اهل شهرک کفرکلا در جنوب لبنان بود که در راه مبارزه با رژیم صهیونیستی و دفاع از قدس شهید شد.
از سوی دیگر شبکه المیادین امروز گزارش داد که حزب‌الله یک گروه از موشک و راکت را به سمت منطقه «اصبع الجلیل» در شمال فلسطین اشغالی پرتاب کرد.
بر پایه این گزارش، در پی این حمله آژیرهای خطر در مناطق مختلف و به ویژه «کریات شمونه» «کفار گلعادی» و «مسکاو عام» به صدا درآمد.
با آغاز عملیات «طوفان الاقصی»، حزب‌الله لبنان در راستای درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.
از ابتدای عملیات حزب‌الله در شمال فلسطین اشغالی، شمار زیادی از شهرک‌نشینان صهیونیست در این منطقه ناگزیر به ترک خانه‌های خود شده‌اند و بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی، بیشتر ساکنان مانده در این منطقه، از مشکلات روحی و روانی رنج می‌برند.
رسانه‌های رژیم صهیونیستی همچنین به هزینه سنگین جنگ برای این رژیم در همه زمینه‌ها از جمله اقتصادی در شهرک‌های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی و به ویژه بخش کشاورزی اذعان کرده‌اند.