خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 03 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دولت نقش اساسی در تحول جامعه دارد

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 27 خرداد 1403 - 16:49
رئیس ستاد مرکزی انتخاباتی محمدباقر قالیباف در استان قزوین، گفت: دولت نقش اساسی در تحول جامعه دارد اگر دولت کارآمد و باتجربه باشد می تواند تحول اساسی در جامعه ایجاد کرده و مشکلات را مرتفع سازد.
ارتباط،اساسي،رئيس،قزوين،تعامل،جمهور،مشكلات

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، حجت الاسلام والمسلمین سیدمرتضی حسینی ظهر امروز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در دفتر خبرگزاری مهر قزوین برگزار شد، اظهار داشت: در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، 31 اصل مربوط به رئیس جمهور و امورات مختلف وی در دولت از قبیل اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاست خارجه نوشته شده است که نشان دهنده نقش اساسی این شخصیت در نظام جمهوری اسلامی است.
وی ادامه داد: دولت نقش اساسی در تحول جامعه دارد اگر دولت کارآمد و باتجربه باشد می‌تواند تحول اساسی در جامعه ایجاد کرده و مشکلات را مرتفع سازد.
رفع مشکلات، موجب ایجاد رضایت از عملکرد مدیران در بین مردم می‌شود.
رئیس ستاد مرکزی انتخاباتی محمدباقر قالیباف در استان قزوین تصریح کرد: امروزه در جامعه بخش از ناراحتی‌هایی که مردم مطرح می‌کنند مربوط به مشکلات اقتصادی و معیشتی است که همین نارضایتی باعث بروز نارضایتی در دیگر مسائل می‌شود.
وی اضافه کرد: رئیس جمهور باید با همه تعامل و ارتباط داشته باشد، تجربه نشان می‌دهد هر دولتی که تعامل ارتباط نداشت موفق نیز نبوده است.
دولتی که با همه تعامل و ارتباط داشت موفق بوده است.
بنابراین اگر رئیس جمهور اهل ارتباط و تأمل باشد همه برای کمک به او به میدان خواهند آمد.
انتهای پیام/