خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 03 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اعمال محدودیت‌های ترافیکی عید قربان در جاده‌های مازندران - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 27 خرداد 1403 - 16:49
رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی عید قربان در در جاده های استان خبر داد.
پليس،تردد،مازندران،ترافيك،اعمال،كندوان،هراز،ممنوع

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، سرهنگ یدالله جهان‌تاب رئیس پلیس راه مازندران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: محدودیت‌های ترافیکی عید قربان از امروز در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود و تا پایان هفته ادامه دارد.
وی افزود: پیش بینی ترافیک در ساعات پایانی امروز در جاده‌های مواصلاتی استان وجود دارد و براساس اعمال محدودیت‌ها تردد کامیون و کامیونت‌ به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 امروز تا ساعت دو بامداد روز سه‌شنبه 29 خرداد ممنوع بوده و همچنین تردد این ماشین‌ها در محور هراز ممنوع است.
رئیس پلیس راه مازندران اظهار کرد: تردد تمامی تریلرها از محور هراز ممنوع است و در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید ماموران پلیس راه محدودیت یک‌طرفه مقطعی از روز یک‌شنبه 27 تا روز شنبه دوم تیر ماه رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام می‌شود.
جهان‌تاب اظهار کرد: باتوجه به بروز سیلاب در محدوده دربند محور کندوان کماکان مسدود است که درصورت بازگشایی اعمال محدودیت‌ها در دستور کار است.
وی به انسداد مسیر شمال به جنوب کندوان، اشاره کرد و یادآور شد: اعمال محدودیت در روزهای دوشنبه و جمعه در صورت‌ افزایش حجم ترافیک و همچنین بازگشایی کندوان در دستور کار قرار دارد.
رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد عادی و روان خودروها را در جاده‌ سوادکوه، هراز و کیاسر داریم که طی ساعات بعدازظهر انتظار داریم شاهد افزایش حجم ترافیک در جاده‌های استان باشیم.
وی از رانندگان خواست به محدودیت‌های ترافیکی توجه کرده و با سرعت مطمئن برانند و از اتراق در مناطق کوهستانی پرهیز کنند.
انتهای پیام/