خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مشارکت اجتماعی بالا راهکار مهمی در حل مشکلات جامعه است

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 27 خرداد 1403 - 16:49
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از تشکیل بزرگترین قرارگاه انتخاباتی در تشکلات کارگری و کارفرمایی استان خبر داد و گفت: افزایش مشارکت اجتماعی در عرصه انتخابات راهکار مهم و اساسی در حل مشکلات جامعه محسوب می شود.
استان،بوشهر،اجتماعي،انتخابات،كارگري،مشاركت،كارفرمايي،مشكلات، ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مصدق کشاورزی ظهر امروز در جمع نمایندگان کارگران، کارفرمایان و بخش‌‌های مختلف تعاونی استان بوشهر با بیان اینکه این استان در ابعاد مختلف اقتصادی، صنعتی، سرمایه‌گذاری و کارگری دارای جایگاه مهم و ظرفیت منحصربه‌فرد است اظهار داشت: در آستانه انتخابات مهم و اثربخش ریاست جمهوری در 8 تیر ماه قرار داریم، این عرصه مهم سیاسی اجتماعی با معیشت و اقتصاد مردم گره خورده است.
وی با بیان اینکه استان بوشهر دارای بزرگترین تشکیلات کارگری و کارفرمایی است گفت: 354 هزار نفر کارگر این استان تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند که با احتساب خانواده‌شان به یک میلیون می‌رسد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با اشاره به فعال بودن 23 هزار واحد کارگری در استان بوشهر خاطرنشان کرد: استان بوشهر دارای بزرگترین مجموعه کارگری و کارفرمایی است و توجه ویژه‌ای به مطالبات و درخواست‌های این قشر تاثیرگذار شده است.
کشاورزی با اشاره به اثرگذاری قشر کارگری و کارفرمایی در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی تصریح کرد: اکنون سیاست با معیشت در جامعه گره خورده است و مشارکت حداکثری در انتخابات زمینه‌ساز تحقق مطالبات مردم در بخش‌های مختلف از جمله اقتصادی و معیشتی است.
وی از تشکیل بزرگترین قرارگاه انتخاباتی در تشکلات کارگری و کارفرمایی استان خبر داد و گفت: افزایش مشارکت اجتماعی در عرصه انتخابات راهکار مهم و اساسی در حل مشکلات جامعه محسوب می‌شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر انسجام انسجام اجتماعی را مورد تأکید قرار داد و اضافه کرد: در انتخابات با حضور گسترده و مشارکت حداکثری ضمن اینکه انسجام اجتماعی شکل می‌گیرد با انتخاب کاندیدای اصلح راهگشای بسیاری از مشکلات جامعه می‌شود.
کشاورزی، خدمات ارزنده دولت سیزدهم و رئیس جمهور شهید آیت‌الله رئیسی را مورد ستایش قرار داد و تصریح کرد: در دولت آیت‌الله رئیسی تحولات مهم و اساسی در بخش‌های اقتصادی، اشتغال‌زایی و معیشتی ایجاد شد که انتخاب کاندیدای اصلح می‌تواند ادامه دهنده راه و حرکت رئیس جمهور شهید باشد.
وی یکی از اقدامات مهم دولت سیزدهم را کالابرگ فجرانه دانست و خاطرنشان کرد: در مدت سه ماه اجرا طرح کالابرگ یارانه‌ای 400 میلیارد تومان یارانه این کالاها در استان بوشهر پرداخت شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر انتخابات را یکی از جلوه‌های وحدت ملی و مشارکت دادن مردم در حاکمیت دانست و اضافه کرد: بهترین راه حل مشکلات افزایش مشارکت مردم در انتخابات است و مشارکت گسترده در انتخابات نظام اسلامی را در مقابل انواع مشکلات بیمه می‌کند.
انتهای پیام/190