خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برگزاری نشست خبری ستاد انتخاباتی زاکانی در تسنیم مرکزی

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 27 خرداد 1403 - 16:12
نشست خبری ستادهای انتخاباتی زاکانی در استان مرکزی به میزبانی خبرگزاری تسنیم در اراک برگزار می شود.
استان،مركزي،تسنيم،انتخابات،انتخاباتي،خبرگزاري،سياسي

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، 8 تیرماه 1403 انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز در کشور و به‌تبع آن در استان مرکزی برگزار می‌شود و این روزها با جنب و جوش‌های سیاسی در استان تنور انتخابات درحال گرم شدن است و هر طیف‌ها و جریانات سیاسی با آماده کردن صحنه سیاسی و انتخاباتی به پیشواز انتخابات رفته‌اند تا مسافر پاستور را از جناح و طیف سیاسی خود راهی کنند.
خبرگزاری تسنیم به‌ منظور شورآفرینی در ایام انتخابات و زمینه‌سازی برای مشارکت حداکثری و آگاهانه مردم برای انتخاب گزینه‌های اصلح اقدام به برگزاری نشست‌های خبری با حضور روسای ستادهای انتخاباتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در استان مرکزی از طیف‌ها و نگاه‌های مختلف کرده است.
با توجه به این مسائل، نشست خبری "اسماعیل میرزاخانی" رئیس ستاد مرکزی و "علی اصغر غفاری" رئیس ستاد مردمی انتخاباتی علیرضا زاکانی در استان مرکزی در راستای بررسی اقدامات و تشریح فعالیت‌های این ستاد انتخاباتی در استان امروز یکشنبه 27 خردادماه 1403 به‌ میزبانی دفتر خبرگزاری تسنیم در استان مرکزی برگزار خواهد شد.
به گزارش تسنیم، از تمامی اصحاب رسانه دعوت می‌شود در این نشست خبری که از ساعت 17.30 در دفتر خبرگزاری تسنیم استان مرکزی به‌نشانی اراک، میدان ارگ، خیابان آزادی برگزار می‌گردد حضور به‌هم رسانند.
انتهای پیام/711/.