خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پیش بینی 3228 شعبه اخذ رای در استان مازندران

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 27 خرداد 1403 - 16:12
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران از پیش بینی 3228 شعبه اخذ رای در استان مازندران گفت: بسترهای برپایی انتخابات در شعب اخذ رای مازندران مهیاست.
انتخابات،دوره،مازندران،شعبه،چهاردهمين،ستاد،رياست،مرحله،حوزه، ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، قاسم عزیززاده گرجی، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران و رئیس ستاد انتخابات در جلسه ستاد انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مازندران اظهار داشت: بسترهای لازم برای برپایی انتخابات در مازندران آماده شده است و تلاش در برپایی کیفی انتخابات در دستور کار است.
وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال تضعیف انتخابات هستند افزود: با توجه به فضای جامعه و فقدان رئیس جمهور شهید لازم است انتخابات با قوت و آمادگی هرچه بیشتر و با مشارکت حداکثری مردم برگزار شود.
عزیززاده گرجی با بیان اینکه به مدد خداوند متعال و در برهه حساس کنونی با هدایت‌ داهیانه مقام معظم رهبری در مقابل توطئه‌های دشمنان اسلام ایستاده‌ایم، گفت: شاهد قوام و دوام کشور در درون و بیرون مرز‌های جغرافیایی هستیم و امروز افزایش قدرت جبهه مقاومت از جمله توفیقات است.
وی با بیان اینکه آرامش امروز مدیون ایثارگری و ازخودگذشتگی رزمندگان اسلام است و نباید اجازه دهیم خون شهدا پایمال شود‌، اظهار کرد: نباید مسئولیت‌ها را به اسارت گرفت و نباید برای حفظ منافع و مصالح شخصی خودمان و نزدیکان تخلف کنیم.
رئیس ستاد انتخابات مازندران همچنین گفت: چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را در پیش داریم و تلاش برای حضور آحاد مردم یک وظیفه اصلی است.
در آموزه‌های دینی بر اخلاق تاکید شده و باید در انتخابات پیش رو به این مهم توجه شود.در این دوره از انتخابات 59 حوزه انتخابیه داریم که شامل 22 حوزه اصلی و 37 حوزه فرعی در استان بوده و سه هزار و 228 شعبه اخذ رای برای جمع‌آوری آرای مردمی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان تدارک دیده شد.
وی ادامه داد: از این تعداد صندوق2 هزار و 542 شعبه ثابت و هزار و 770 شعبه روستایی و 686 شعبه سیار است؛ این دوره از انتخابات نیمه الکترونیکی برگزار می‌شود.
وی گفت: 26 مرحله فرآیند برگزاری انتخابات داریم که 25 مرحله آن به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود و تنها مرحله آخر اخذ رای به صورت دستی است.
انتهای پیام/