خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تمام دستگاه‌ها با ستاد انتخابات همکاری نزدیک داشته باشند - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 27 خرداد 1403 - 16:12
رئیس ستاد انتخابات استان قم با بیان اینکه تمام دستگاه ها با ستاد انتخابات همکاری نزدیک داشته باشند، گفت: انتخابات ریاست جمهوری در قم به صورت نیمه الکترونیکی برگزار می شود.
انتخابات،برگزاري،ستاد،قم،اجرايي،جلسه،مشكلات،استان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، پنجمین جلسه ستاد انتخابات استان قم به ریاست احمدحاجی زاده، معاون سیاسی و امنیتی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان، در محل فرمانداری شهرستان جعفرآباد برگزار شد.
احمد حاجی‌زاده در این جلسه با اشاره به لزوم همکاری تمامی نهادها و دستگاه‌های اجرایی با برگزاری انتخابات اظهار داشت: تا برگزاری و شمارش آراء، هیچ گونه تعطیلی و استراحت نداریم تا انتخابات را در بهترین حالت برگزار کنیم و لازم است تا تمامی دستگاه‌ها طبق قانون انتخابات با بسیج امکانات لازم، همکاری خوبی با ستاد برگزاری داشته باشند.
رئیس ستاد انتخابات قم در ادامه با اشاره به تغییر انتخابات از وضعیت تمام الکترونیکی به نیمه‌الکترونیکی، بر لزوم آموزش تکمیلی عوامل اجرایی بر اساس تغییرات صورت گرفته تاکید کرد.
وی همچنین با اشاره به فرصت محدود تا برگزاری انتخابات نسبت به رفع مشکلات و نقاط ضعف تاکید کرد و گفت: رفع مشکلات را منوط به جلسات نکنیم و در هر حالتی با فضای دوستی و تفاهم پیگیر حل مشکلات باشیم.
حاجی زاده افزود: از ظرفیت رسانه ها، صدا و سیمای استان و فضای مجازی در راستای اطلاع رسانی روند برگزاری انتخابات و آگاهی بخشی عمومی در مورد اقدامات صورت گرفته استفاده شود.
جمع بندی اعضای شعب اخذ رأی، صدور کارت عوامل اجرایی و خبرنگاران، تامین صندوق و تعرفه های رای و همچنین نحوه پشتیبانی از شعب اخذ رأی از جمله موارد مورد بحث این جلسه بود.
انتهای پیام/.