خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پلیس گمرک در اصفهان راه‌اندازی شد - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 27 خرداد 1403 - 15:31
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از راه اندازی پلیس گمرک در این استان خبر داد.
پليس،اقتصادي،امنيت،اصفهان،قاچاق،استان،مبادي،گمرك

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سرهنگ مهدی سبحانی‌فر با اعلام خبر راه‌اندازی پلیس گمرک در پلیس امنیت اقتصادی استان اصفهان اظهار داشت: هدف از تشکیل این پلیس اجرای تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص مقابله با قاچاق سازمان یافته از مبادی رسمی و سالم‌سازی فضای اقتصادی کشور است.
وی بیان کرد: بر همین اساس و برابر ابلاغیه پلیس امنیت اقتصادی فراجا شروع ماموریت تخصصی این پلیس از هفته جاری در دستور کار قرار گرفت.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: راه‌اندازی پلیس گمرک موجب افزایش احساس امنیت برای فعالان اقتصادی، شهروندان وایجاد احساس ناامنی برای مجرمان حرفه‌ای و شبکه‌های قاچاق کالا از مبادی رسمی است.
وی تصریح کرد: باتوجه به جایگاه اقتصادی مهمی که استان اصفهان در زمینه واردات و صادرات دارد راه اندازی این پلیس یک فرصت جدید در راستای ارتقاء مولفه های مقابله هوشمند با قاچاق کالا و ارز خواهد بود.
سبحانی‌فر گفت: از مردم می‌خواهیم در صورت مشاهده هرگونه فعالیت اقتصادی غیرمجاز مراتب را از طریق تماس با مرکز فوریتهای پلیسی 110 و یا شماره 096300 سامانه ستاد خبری پلیس امنیت اقتصادی به کارشناسان پلیس اطلاع دهند تا شاهد توسعه اقتصادی در جامعه باشیم.
انتهای پیام/163