خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مسیر موقت بزرگراه آیت‌الله سعیدی آماده بهره‌برداری است - تسنیم

تسنیم | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 27 خرداد 1403 - 15:30
مسیر موقت بزرگراه آیت الله سعیدی در ضلع شرقی میدان فتح، به منظور اجرای پروژه امتداد شاخه غربی بزرگراه یادگار امام(ره)، آماده بهره برداری است.
بزرگراه،غربي،پروژه،ميدان،امتداد،يادگار،شاخه،ره

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سید محمدرحیم مرتضوی؛ شهردار منطقه 9 با اشاره به اهمیت اجرای پروژه امتداد شاخه غربی بزرگراه یادگار امام(ره) در غرب شهر تهران اظهار کرد: با توجه به مطالبات مردمی و به منظور حل مشکل ترافیکی در پهنه غربی تهران، عملیات اجرایی اتصال پروژه امتداد شاخه غربی بزرگراه یادگار امام(ره) به میدان فتح با تاکیدات مدیریت ارشد شهری و پیگیر های مجموعه شهری در منطقه با سرعت درحال اجراست و کارگاه‌های عمرانی آن به صورت شبانه‌روزی درحال فعالیت است.
وی افزود: برای سرعت گرفتن عملیات عمرانی در ابتدای پروژه امتداد شاخه غربی بزرگراه یادگار امام(ره)، میدان جی به مدت یک‌سال مسدود است.
لذا جهت رفاه حال شهروندان، مسیر موقت انحراف ترافیکی در بزرگراه آیت‌‌الله‌ سعیدی از جنوب میدان فتح به سمت شمال آن به طول 500 متر با 2000 تن آسفالت ایجاد و قابل بهره‌برداری است.
شهردار منطقه 9 یادآور شد: درحال حاضر پهنه غربی شهر تهران فاقد بزرگراه پیوسته شمالی ـ جنوبی است که امیدواریم با بهره‌برداری نهایی از پروژه امتداد شاخه غربی بزرگراه یادگار امام(ره) در آینده‌ای نه چندان دور، شاهد کاهش بار ترافیکی غرب کلانشهر تهران و تسهیل تردد شهروندان و در نهایت تامین رضایت آنها شویم.
براساس این گزارش، پروژه امتداد شاخه غربی بزرگراه یادگار امام(ره) به میدان فتح یک پروژه بزرگراهی به طول 2.5 کیلومتر در منطقه9 با مجموعه‌ای از تقاطع‌های غیرهمسطح است که میدان جی را به غرب میدان فتح متصل می‌‍سازد.
انتهای پیام/