خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 03 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حماس از کشته شدن دو اسیر صهیونیست در حملات اسرائیل به رفح خبر داد

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | جمعه، 25 خرداد 1403 - 20:00
سخنگوی گردان‌های عزالدین قسام می‌گوید رژیم صهیونیستی با ادامه رویکرد کنونی خود فقط می‌تواند اسرایش را در تابوت به خانه بازگرداند.
رژيم،غزه،حماس،ادامه،اعلام

شاخه نظامی حماس امروز (جمعه) اعلام کرد که چند روز پیش و در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به شهر رفح در جنوب غزه، دو اسیر صهیونیست کشته شده‌اند.
به گزارش رویترز، حماس در ادامه بیانیه خود اعلام کرد که به نظر می‌رسد اسرائیل نمی‌خواهد گروگان‌ها «جز در تابوت» به خانه بازگردند.
حملات مداوم رژیم صهیونیستی به غزه در حالی صورت می‌گیرد که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا پس از ارائه طرح جدید سه مرحله‌ای برای آتش‌بس مدعی شد این یک طرح اسرائیلی است.
با این حال، علی‌رغم ادعای او تا کنون چندین تن از مقامات صهیونیست به صراحت اعلام کرده‌اند که با طرح بایدن مخالف هستند و قصد دارند به جنگ علیه غزه ادامه دهند.
حماس تا کنون بار‌ها تاکید کرده است که مردم فسطین به مقاومت ادامه می‌دهند، اما رژیم اشغالگر با هر حمله خود جان اسرای بیشتری را می‌گیرد.
در همین حال، بسیاری از صهیونیست‌ها خواستار برکناری بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم شده‌اند و می‌گویند خواستار توافقی هستند که با آن بتوانند اسرای خود را به خانه بازگردانند.
مترجم: زهرا نجفی