خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 01 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پایان مسابقات اسکیت سرعت آقایان با معرفی نفرات برتر

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | جمعه، 25 خرداد 1403 - 19:55
مسابقات مرحله دوم انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت در رده سنی بزرگسالان با معرفی برترین‌ها به اتمام رسید.
ماده،صالحي،رده،سني،جوانان،محمد

مرحله دوم تست انتخابی تیم ملی اسکیت سرعت برای حضور در اردوی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات جهانی ایتالیا روز‌های (پنجشنبه و جمعه) در رده سنی بزرگسالان و جوانان در بخش آقایان و همچنین ماده‌های ۱۰۰ متر، وان لپ و ۱۰ کیلومتر برگزار، در پایان با معرفی برترین‌ها به اتمام رسید.
در ماده ۱۰۰ متر پس از انجام مرحله مقدماتی، نیمه‌نهایی و فینال میلاد صالحی، محمد سروش‌مهر و محمد صالحی به ترتیب حائز عناوین اول تا سومی شدند.
در ماده ۱۰ کیلومتر نیز پس از انجام ۲۵ دور امیر بهزادی‌بروجنی توانست با کسب بیشترین امتیاز به عنوان نخست برسد و پس از او دانیال صمدی و محمدامین حیدری در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.
در ماده وان لپ هم اسکیت‌بازان به مصاف هم رفتند که در پایان به ترتیب میلاد صالحی، محمد صالحی و محمد سروش مهر به عناوین اول تا سومی دست یافتند.
گفتنی است در رده سنی جوانان و ماده ۱۰۰ متر آروین نجفی رده نخست را به خود اختصاص داد.
پس از او نیز به ترتیب امین صمیمی‌فر و امین غزنوی در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.
در ماده وان لپ رده سنی جوانان آروین نجفی، امین غزنوی و یوسف صالحی به ترتیب مکان‌های اول تا سوم را کسب کردند.
همچنین در ماده ۱۰۰۰۰ متر رده سنی جوانان مهدی حیدر توانست به مقام نخست برسد و پس از او هم آرمان کرمی و مهراد هادی‌پور در رده‌های دوم و سوم جای گرفتند.