خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کاندیداها برنامه‌هایشان را برای حل مشکلات ارائه دهند - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 25 خرداد 1403 - 19:30
امام جمعه موقت گرگان گفت: نامزدها در مناظره ها و صحبت هایشان خود را اثبات کنند و  بگویند چه برنامه هایی برای حل مسائل و مشکلات کشور دارند. مردم ما عاقل هستند و پس از شنیدن برنامه های افراد، بهترین فرد را انتخاب می کنند.
مشكلات،اشاره،رئيس،جمهوري،گرگان،جمعه،انتخاب،انتخابات،كشور

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، حجت الاسلام قاسم لیوانی در خطبه‌های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه با اشاره به حادثه دلخراشی که به شهادت رئیس جمهور و همراهان ایشان منجر شد، گفت: ما رئیس جمهوری را از دست دادیم که به گفته رهبر معظم انقلاب، برای ملت و نظام اسلامی مغتنم بود.
امام جمعه موقت گرگان با اشاره به برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری افزود: با توجه به شرایطی که به وجود آمد، ملت ما باید بار دیگر پای صندوق‌های رأی بروند و چهاردهمین رئیس جمهور را انتخاب کنند.
وی با اشاره به ثبت نام افراد با سلایق مختلف برای شرکت در این انتخابات، به توصیه رهبر معظم انقلاب به نامزدهای انتخاباتی درخصوص رعایت اخلاق و پرهیز از تخریب یکدیگر اشاره و بیان کرد: انتظار و توقع همه ما همین است که نامزدها در مناظره‌ها و صحبت‌هایشان خود را اثبات کنند و بگویند چه برنامه‌هایی برای حل مسائل و مشکلات کشور دارند.
مردم ما هم عاقل هستند و بعد از شنیدن برنامه‌های افراد بهترین فرد را انتخاب می‌کنند.
وی از نامزدهای انتخابات خواست تا برنامه‌های خود را در خصوص رفع بیکاری، حل مشکل مسکن، اشتغال جوانان، سیاست داخلی و خارجی، صنعت و غیره به مردم ارائه دهند و از توهین به یکدیگر خودداری کنند.
امام جمعه موقت گرگان با اشاره به مشکلات عدیده در کشور، افزود: باید کسی که کاندیدا می شود راه حل برای حل مشکلات را بیان کند و وقتی که انتخاب شد به صورت جدی به دنبال حلش برود.
وی خاطرنشان کرد: مردم رئیس جمهوری همچون شهید رئیسی می‌خواهند که آستین‌هایش را برای حل مشکلات مردم و کشور بالا زد و وارد میدان شد، تلاشش بسیار و استراحتش کم بود.
مردم رئیس جمهوری می‌خواهند که مردمی باشد و برای رفع مشکلات آنان همت والایی داشته باشد.
انتهای پیلم/582