خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 03 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تکذیب می‌کنیم؛ پیگیر منبع مالی اخبار تخریبی خواهیم بود

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | جمعه، 25 خرداد 1403 - 19:13
روابط عمومی ستاد سعید جلیلی کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به خبرسازی کانال تلگرامی «بامدادنو» واکنش نشان داد
جليلي،سعيد،ستاد،قانوني،خبرسازي،دكتر،مراجع،مشابه،تأكيد

واکنش ستاد سعید جلیلی به خبرسازی «بامدادنو»:
روابط عمومی ستاد سعید جلیلی کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در واکنشی نسبت به خبرسازی کانال تلگرامی «بامدادنو» که در مطلبی مدعی شد «انصراف سعید جلیلی قطعی است»، اعلام کرد: ضمن تکذیب این ادعا و هرگونه خبرسازی مشابه، به اطلاع عموم دوستداران دکتر سعید جلیلی می‌رسانیم که به منظور جلوگیری از تداوم دروغ‌پردازی‌ها علیه ایشان، مطابق حق قانونی این ستاد، پیگرد قانونی انتشار این شایعات در دستور کار قرار گرفته و تا رسیدگی کامل به جزئیات و چرایی شایعه‌سازی‌ها، با مراجع قانونی در ارتباط خواهیم بود.
این بیانیه در ادامه تأکید کرد: به نظر می‌رسد نتایج نظرسنجی‌های اخیر مراکز معتبر، استقبال معنادار مردم بیرجند، قم و اراک و همچنین تمایز جدی مباحث مطرح شده از سوی دکتر جلیلی در کارزار‌های انتخاباتی، علت اصلی خط تخریبی علیه او را شکل می‌دهد.
ستاد سعید جلیلی خاطرنشان کرد: باید تأکید داشت که براساس مشاهدات قبلی و بررسی موارد مشابه، عمده خبرسازی‌ها نه با اهداف صرف سیاسی بلکه به صورت «بازرگانی» صورت گرفته؛ بنابراین مُصر هستیم تا مراجع قانونی نه تنها با این رویه که مصداق بارز «لجن پراکنی» مذمت شده از سوی رهبر معظم انقلاب است، برخورد کرده بلکه منابع مالی تأمین کننده این هجمه کم‌سابقه علیه دکتر سعید جلیلی را شناسایی کنند و با رویکردی جدی و بازدارنده، به اراده خود برای عمل به قانون جلوه بخشند.