خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

عملیات ضد صهیونیستی در کرانه باختری

مشرق | بین‌الملل | جمعه، 25 خرداد 1403 - 18:55
منابع خبری امروز (جمعه) از یک عملیات ضد صهیونیستی در کرانه باختری اشغالی و و زخمی شدن یک صهیونیست خبر دادند.
رژيم،صهيونيستي،غزه،نظاميان،عمليات،منطقه،دستاوردي،محاصره

به گزارش مشرق و به نقل از خبرگزاری سما، راننده یک خودرو اقدام به زیر گرفتن نظامیان صهیونیست در ایست بازرسی «رنتیس» در نزدیکی «رام‌الله» کرد.
رسانه‌های رژیم صهیونیستی از مجروح شدن یک نظامی در این عملیات خبر دادند.
نظامیان رژیم صهیونیستی منطقه را محاصره کرده و درحال تحقیقات در این باره هستند.
نظامیان صهیونیستی همچنین در جست‌جوی مجری عملیات به روستای «بیت ریما» در شمال غرب رام‌الله یورش بردند.
همزمان با آغاز عملیات طوفان الاقصی، مبارزان و جوانان فلسطینی در کرانه باختری و قدس اشغالی نیز عملیات‌هایی را در پاسخ به جنایت‌های وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی علیه اهالی غزه انجام داده‌اند.
با گذشت بیش از هشت ماه از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.
رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و تحمیل قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.
رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از بیش از هشت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.