سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تخصیص 713 میلیارد برای خدمات اربعین در کرمانشاه

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 25 خرداد 1403 - 18:31
استاندار کرمانشاه گفت: برای اجرای پروژه های اربعین در استان کرمانشاه و خدمت رسانی بهتر به زوار در مرز خسروی، 713 میلیارد و 500 میلیون تومان به استان اختصاص یافت.
تومان،اربعين،اعتبار،كرمانشاه،مرز،صحرايي،گرفته_شده_است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، محمدطیب صحرایی در نشست ستاد اربعین استان کرمانشاه که امروز در استانداری برگزار شد، گفت: برای مجموع نیازهای امنیتی و پلیسی و رفت و آمد زائران در ایام اربعین 20 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
وی با اشاره به تخصیص اعتباراتی برای افزایش تعداد پارکینگ‌های مرز خسروی در ایام اربعین عنوان کرد: علاوه اعتبار برای تجهیز پارکینگ‌ها باید اعتباری برای تهیه ماشین آتش‌نشانی در نظر گرفته شود زیرا وجود این خودروها در پارکینگ‌ها ضروری است.
استاندار کرمانشاه افزود: با توجه به گرمای هوا و وقوع آتش‌سوزی‌ها به صلاح نیست خودروهای آتش‌نشانی از استان برای استقرار در مرز جمع‌آوری شوند.
صحرایی با اشاره به اینکه در برخی از نقاط در زمینه روکش آسفالت مسیر تردد تردد زوار مشکلات جدی وجود دارد که باید اعتبار برای بهسازی آن تخصیص یابد عنوان کرد: تکمیل کمربندی ماهیدشت و بخش‌هایی از بزرگراه کربلا از مصوبات است و باید اعتبارات لازم برای آن تأمین شود.
وی با بیان اینکه در مجموع 713 میلیارد و 500 میلیون تومان برای پروژه‌های مربوط به اربعین در نظر گرفته شده است گفت: از این اعتبار 400 میلیارد تومان توسط سازمان شهرداری‌ها، 270 میلیارد تومان توسط ستاد مرکزی اربعین، 10 میلیارد تومان برای ایجاد سردخانه در مرز و 3.5 میلیارد تومان برای راه‌اندازی کارخانه یخ در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/