خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 01 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رئیس جمهور بعدی باید جهادی و خستگی‌ناپذیر کار کند - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 25 خرداد 1403 - 18:31
امام جمعه بندرعباس گفت: دولتی که روی کار می آید باید باور عملی به توانمندی های داخلی داشته باشد، باید خود را برای کار جهادی و خستگی ناپذیر آماده کند این دولت با این ویژگی ها در تراز انقلاب است.
كشور،جمعيت،بندرعباس،جواني،مديريت،جهادي،چاله،پيري،بايستي

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بندرعباس با اشاره به در پیش بودن انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز ریاست جمهوری در تیرماه سال جاری اظهار داشت: مبنای انتخاب رئیس جمهور باید مدیریت حکمرانی اسلامی منطبق بر مدیریت جهادی و جهاد تبیین باشد.
وی افزود: کشور ما در حال‌حاضر در شرایط خاصی قرار دارد و لازم سکان مدیریت کشور به دست فردی باشد که علاوه بر داشتن روحیه، اعتماد به نفس و خودباوری، به ظرفیت‌های داخلی نیز توجه ویژه داشته باشد در عین حال بایستی خود را مکلف به کار تشکیلاتی بداند.
امام جمعه بندرعباس خلاقیت رئیس جمهور آیند را یک مولفه مهم برشمرد و گفت: مشکلات قلبی کشور با نگاه به خارج حل نخواهد شد بایستی روابط بین‌الملل در سطح عالی با کشورهای مختلف برقرار شود اما نباید تمام نگاه به چند کشور خاص و برجام باشد.
دولتی که روی کار می‌آید باید باور عملی به توانمندی‌های داخلی داشته باشد، باید خود را برای کار جهادی و خستگی‌ناپذیر آماده کند این دولت با این ویژگی‌ها در تراز انقلاب است.
حجت الاسلام عبادی‌زاده در ادامه با تأکید بر بحث مهم جوانی جمعیت گفت: در حال حاضر وضعیت جوانی جمعیت در کشور مطلوب نیست با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری همه باید برای،ارتقا وضع موجود تلاش کنند.
پیری جمعیت برای کشور همچون سیاه چاله است نباید در این سیاه چاله گرفتار شویم چرا که پیری جمعیت هزینه زیادی بر کشور تحمیل خواهد کرد بر همین اساس باید همه در جهت جوانی جمعیت تلاش کنند‌.
انتهای پیام/864/