خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دستگیری ۳۰ نفر در البرز

آفتاب | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 15:41
فرمانده انتظامی استان‬ البرز‬ از اجرای یازدهمین مرحله طرح‌های ارتقای‬ امنیت اجتماعی و دستگیری ۳۰ نفر از اراذل و‎ ‎اوباش سطح دار در استان خبر داد. ‏
سلاح،اراذل،اوباش،قبضه،دستگيري،كشف

دستگیری ۳۰ نفر در البرز
سردار حمید هداوند اظهار کرد: این طرح با هدف دستگیری اراذل و اوباش به مدت ۷۲ ساعت در سطح استان برگزار شد که هدف اصلی از اجرای طرح‌های عملیاتی، بهبود خدمات انتظامی، کنترل جرایم، برخورد با اراذل و اوباش و در مجموع افزایش احساس امنیت در جامعه و کسب رضایت مندی مردم شریف استان البرز است.
وی افزود: در اجرای این طرح، دو باند سازمان یافته که اقدام به خرید و فروش سلاح غیر مجاز می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند و تعداد ۹ قبضه سلاح کلت کمری جنگی و تعداد ۳۵ قبضه سلاح شکاری از متهمان کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی استان‬ البرز‬ با اشاره به دستگیری ۳۰ نفر از اراذل و اوباش سطح دار در استان گفت: تعداد تعداد ۱۳۰۰ عدد انواع فشنگ جنگی و ۱۰ قبضه سلاح سرد از این افراد شرور کشف شده است.
وی با توصیه به شهروندان گفت: نسبت به محیط پیرامون خودشان حساس باشند و مسائل مربوط به کشف سلاح و اراذل و اوباش را در اسرع وقت از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.