خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

البرز خاستگاه 5200 شهید است

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 15:31
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: استان البرز خاستگاه بیش از 5 هزار و 200 شهید و میزبان بخشی از خانواده های این عزیزان است.
شهدا،استان،عبداللهي،كنگره،قدرشناسي،ايثارگران،البرز،انتظار،كم ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، مجتبی عبداللهی در نشست هماهنگی برگزاری کنگره ملی شهدا در استان با عنوان عهد خادمی که ظهر امروز در سالن جلسات شهدای دولت استانداری برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و همراهان شهیدشان، هفته جهادسازندگی، هفته امامت و ولایت و ایام پیش رو، افزود: از تمامی نقش آفرینان این کنگره انتظار می رود فراتر از انجام تکالیف و وظایف محوله برای کمیته های معین با نهایت ارادت و قدرشناسی خود به شهدا و ایثارگران، وارد عمل شوند.
وی اضافه کرد: از تمامی نقش آفرینان این کنگره انتظار می رود فراتر از انجام تکالیف و وظایف محوله برای کمیته های معین با نهایت ارادت و قدرشناسی خود به شهدا و ایثارگران، وارد عمل شوند.
عبداللهی گفت: ما هر چه داریم از شهدا و ایثارگران داریم و خانواده شهدا را همواره باید تکریم کنیم چراکه در مسیر خدمت به شفاعت و دعای خیر این بزرگواران نیازمند هستیم.
وی عنوان کرد: از 27 خردادماه تا 7 تیرماه سالگرد شهادت آیت‌الله بهشتی و همراهانشان طرح امیدآفرینی و تبیین گری در محله های هدف قرارگاه اجتماعی استان تهیه و تدوین شده که انتظار می‌رود تمامی مسئولان و افراد صاحب نفوذ کلام و معتمد استان در این راستا اهتمام داشته باشند.
استاندار البرز با اشاره به انتخابات پیش رو، گفت: مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیر خود حضور پرشور مردم در انتخابات پیش رو را مکمل قدرشناسی و تشییع باشکوه پیکر رئیس جمهور شهید و همراهان شهیدشان دانستند.
عبداللهی افزود: مشارکت حداکثری در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری قدرت جمهوری اسلامی ایران را در مجامع جهانی به پشتوانه مردم افزایش می‌دهد بنابراین تک تک ما برای تبیین گری و آگاهی بخشی از دستاوردهای نظام و امیدآفرینی و اعتماد افزایی مسئول هستیم.
میثاق نامه عهد خادمی توسط آیت‌الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان، عبداللهی استاندار البرز، سردار حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) و اعضای ستاد برگزاری کنگره ملی شهدا در استان البرز، امضا شد.
همچنین احکام مسئولان کمیته های ذیل این ستاد اعطا شد.
انتهای پیام/.