خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نیکزاد: نباید اجازه دهیم پرچم شهید رییسی زمین بیفتد

مشرق | سیاسی | پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 15:13
رییس ستاد انتخابات محمد باقر قالیباف با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم، پرچم شهید رئیسی زمین بیفتد، گفت: نباید بگذاریم افرادی روی کار بیایند که در ظاهر از مقام معظم رهبری می‌گویند.
انتخابات،قاليباف،انقلاب،رئيسي،ستادهاي،استاني،جبهه،ستاد،قوه

به گزارش مشرق، علی نیکزاد رئیس ستاد انتخابات محمد باقر قالیباف نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری صبح پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ در نشست مسئولان ستادهای استانی اظهار کرد: شهید رئیسی برای نظام، انقلاب، شهدا و امامین انقلاب وارد عرصه انتخابات شد.
کسی که در جایگاه مطالبه گری قوه قضائیه بود برای به دست گرفتن قوه مجریه آمد.
لذا بدانید آبرو، گذشته و حیثیت خود را وارد انتخابات کرده‌اید.
ما همه اینجا هستیم تا امورات جبهه انقلاب اسلامی پیش برود و نباید اجازه دهیم، پرچم شهید رئیسی زمین بیفتد.
نگذارید افرادی روی کار بیایند که در ظاهر از مقام معظم رهبری می‌گویند اما در باطن خون به دل آنها کرده‌اند.
وی با بیان اینکه «چشم بر هم بگذارید انتخابات تمام می‌شود و نتیجه آن اعلام می شود»، خطاب به اعضای ستادهای استانی انتخابات قالیباف عنوان کرد: بدانیم که امروز اگر موشک نقطه زن داریم کسانی بوده‌اند که از خودشان مایه گذاشته‌اند.
اگر کارهای بی بدیل و بی نظیر را در شهر تهران می‌بینید نتیجه اقداماتی بوده که در دوران حضور آقای قالیباف در شهرداری انجام شده است و اگر امروز هم دنبال عافیت طلبی بود، جایگاه بهتری وجود دارد و آن ریاست مجلس است.
از شما می‌خواهم در کنار اقدام برای تبلیغات و در کنار تشکیل ستادها ظرف ۲۴ ساعت تکلیف شهرستان‌ها را مشخص کرده و عملیات را آغاز کنید.
ما ۲۴ ساعته در ستاد مرکزی به عنوان خادم شما فعال هستیم.
اگر دکتر قالیباف در جبهه انقلاب از سایرین اعلم‌تر نبود، ما نیز اینجا نبودیم لذا وقتی باور داریم باید اقدام کنیم تا پیروز شویم.