خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 03 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دعوت انجمن اسلامی دانشگاه تربیت مدرس از نامزدهای انتخابات

تسنیم | سیاسی | پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 14:46
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تربیت مدرس از کاندیدای ریاست جمهوری جهت حضور در دانشگاه دعوت کردند.
جناب،دكتر،دانشگاه،جهت،اسلامي،انقلاب،حضور،كشور،ملت،حاكمان،حما ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تربیت مدرس در نامه‌ای از کاندیداهای ریاست جمهوری جهت حضور در دانشگاه دعوت کردند.
متن نامه به شرح زیر است:
"حماسه انتخاباتِ بسیار مهم پیشِ‌رو، مکمل حماسه ملت در بدرقه شهیدان خدمت است و ان‌شاءالله در سایه مشارکت پرشور، آرای بالای ملت و حاکمیت اخلاق در رقابت‌های انتخاباتی، رئیس‌جمهوری «پُرکار»، «فعال»، «آگاه» و «معتقد به مبانی انقلاب» برگزیده ‌می‌شود" (مقام معظم رهبری)
جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان‌
جناب آقای دکتر مصطفی پورمحمدی
جناب آقای دکتر سعید جلیلی
جناب آقای دکتر علیرضا زاکانی
جناب آقای دکتر سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی
جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف
نامزدهای چهاردهمین دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری
سلام‌علیکم
ضمن عرض احترام، باتوجه‌ به تأکید بسیار رهبر انقلاب جهت انتخاب رئیس‌جمهور شایسته توسط ملت ایران، این تشکل با بررسی لایه‌های مختلف مدیریتی در سطوح مختلف کشور، اذعان دارد که دولت آینده باید فارغ از قبیله‌گرایی گروه‌های سیاسی که با وارونه نمایی واقعیات کشور، بیشتر با طرح موضوعات فرعی، خواهان به محاق بردن مباحث اصلی ایران عزیز هستند، عزم خود را برای اصلاح این ساختار جزم کند؛ چرا که وقتی سازوکار امور اداری کشور فهم منسجم و ساختارمند از مشکلات و چالش‌های اقتصادی و اجتماعی نداشته باشد، نمی‌توان انتظار داشت که چنین ساختاری بتواند راهکارهای اساسی را باتوجه‌به اصول انقلاب اسلامی عینیت بخشد.
در نگاه اسلامی آنچه در اختیار حاکمان و کارگزاران می‌باشد؛ «امانت» است.
حاکمان تنها در جهت کارگزاری و خدمت می‌توانند از امکانات در اختیار بهره گیرند؛ چرا که خود مسئول اقامه عدل و بسط قانون در جامعه اسلامی هستند.
استوارگامی و سلامت رفتار آنان، بی‌گمان مهم‌ترین نقش را در سامان‌یابی جامعه در ابعاد مختلف خواهد داشت.
از این‌رو انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تربیت‌مدرس از حضرت‌عالی جهت حضور در دانشگاه تربیت‌مدرس برای بیان راهبرد دولت خود در راستای عبور از معضلات کشور دعوت به عمل آورد.
چنانچه به دلیل مشغله، امکان حضور حضرت‌عالی مهیا نیست؛ امکان حضور نماینده در دانشگاه مولود انقلاب وجود دارد.
جهت هماهنگی‌های بیشتر شماره تماس روابط‌عمومی این تشکل به پیوست نامه به‌صورت خصوصی برای ستاد انتخاباتی شما ارسال شده است.
پیشاپیش از حسن توجه حضرت‌عالی، نهایت تشکر و قدردانی را داریم.
انتهای پیام/