خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رالی بزرگ از حرم حسینی تا حرم رضوی

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 14:34
فدراسیون اتومبیلرانی پس از توافق با مسئولان عراقی رالی بزرگ خودرویی و موتوری از حرم حسینی تا حرم رضوی را برگزار می‌کند.
برگزاري،ايران،حرم،عراق،ناظمي،عراقي،فدراسيون

مازیار ناظمی گفت: در حاشیه اجلاس جهانی اتومبیلرانی در شهر سمرقند ازبکستان، پیشنهاد برگزاری رالی موتور و ماشین را با عنوان حرم تا حرم با طرف عراقی مطرح کردیم و مورد توافق آنها قرار گرفت.
رئیس فدراسیون موتورسواری واتومبیلرانی ایران گفت: رئیس فدراسیون عراق با استقبال از پیشنهاد ایران برای برگزاری رالی حد فاصل حرم امام حسین (ع) تا حرم امام رضا علیه السلام با حضور قهرمانان هر دو کشور موافقت کرد و بزودی با کمک وزارت ورزش و جوانان و وزارت خارجه هماهنگی لازم برای این حرکت فرهنگی - ورزشی صورت خواهد گرفت .
ناظمی افزود: فدراسیون موتورسواری واتومبیلرانی عراق تمایل خوبی برای تبادل مربی و موارد فنی با ایران دارد و هر ساله تعداد زیادی موتورسوار عراقی برای زیارت امام هشتم متقاضی ورود به ایران هستند.
مازیار ناظمی گفت: ما از عراق پیشنهاد برگزاری جام صلح در رشته دریفت هم داریم که با امکانات خوبی که در خوزستان و ورزشگاه کربلا وجود دارد امکان برگزاری آن وجود دارد.
برگزاری اردوی مشترک دختران ایرانی و عراقی در رشته موتور کراس و ریس هم موضوع دیگری بود که در دیدار روسای فدراسیون‌های ایران و عراق مطرح شد.