خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 31 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کشته شدن ۲ عضو جیش العدل در سیستان و بلوچستان

آفتاب | سیاسی | پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 14:33
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: دو نفر از عوامل اصلی گروهک تروریستی جیش الظلم در روز‌های اخیر توسط پرسنل انتظامی استان به هلاکت رسیده‌اند.
استان،نفر،طرح،رعد،بلوچستان،سيستان،دستگير،مرحله

کشته شدن ۲ عضو جیش العدل در سیستان و بلوچستان
سردار دوستعلی جلیلیان صبح امروز در حاشیه نمایشگاه کشفیات یازدهمین مرحله از طرح رعد انتظامی استان سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: عملیات‌های منسجمی از ابتدای هفته تاکنون در راستای اجرای مرحله یازدهم طرح رعد انتظامی سیستان و بلوچستان اجرا کردند که در این راستا سه هزار و ۷۸ نفر انواع متهم در سطح استان دستگیر شدند، هشت باند سازمان یافته متلاشی شده و دو نفر از عوامل اصلی گروهک تروریستی جیش‌الظلم در استان به هلاکت رسیده‌اند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: در این طرح ۸۲ قضه سلاح جنگی که تعدادی نیمه سنگین بوده در راستای اجرای این مرحله از طرح رعد در استان کشف شده است.
وی عنوان کرد: در هفته جاری همکاران من در عملیات‌های متعددی که در حوزه برخورد با سوداگران مرگ داشتند، ۱۴ نفر از قاچاقچیان مواد مخدر دستگیر شدند و بیش از ۵.۵ تن انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد.
همچنین ۴۹ نفر از خرده فروشان مواد مخدر در راستای طرح‌های محله محور در شهر‌های مختلف استان شناسایی و دستگیر شدند و ۷۰۷ نفر از معتادان متجاهر جمع‌آوری و تحویل مراکز مربوطه شدند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در این مدت تعداد دو هزار و ۴۷ تبعه غیرمجاز دستگیر شدند و سه باب اقامتگاه غیرمجاز محل نگهداری و پاتوق اتباع غیرمجاز پلمپ شد.
در اجرای این مرحله از طرح رعد تعداد ۱۶ نفر از سارقان و اشرار مسلح شناسایی و دستگیر شدند و ۶۷ دستگاه خودروی شوتی توقیف شد.
جلیلیان گفت: ارزش اموال کشف شده در این مرحله از اجرای طرح رعد ۶۵ میلیارد تومان بوده است.