خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 31 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

باهنر: جامعه اسلامی مهندسین از قالیباف حمایت می کند

آفتاب | سیاسی | پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 14:33
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین از حمایت تشکل متبوعش از محمدباقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
انتخابات،باهنر،تلاش،مهندسين،قاليباف،ستاد،مشاركت

باهنر: جامعه اسلامی مهندسین از قالیباف حمایت می کند
محمدرضا باهنر در نشست مشترک اعضای شورای مرکزی و دبیران شعب استانی این تشکل سیاسی اصولگرا با اشاره به موضوع عدم احراز صلاحیت‌ها، گفت: آنچه اکنون مهم است و همه باید برای دستیابی به آن تلاش کنیم، افزایش مشارکت مردم در این دوره انتخابات است که علاوه بر نمایش انسجام داخلی و تقویت سرمایه اجتماعی، می‌تواند پشتوانه خوبی برای رئیس‌جمهور منتخب باشد.
وی درباره مناظره‌های تلویزیونی کاندیدا‌های انتخابات ریاست‌جمهوری، اظهار کرد: کاندیدا‌های انتخابات نباید در مناظره‌ها، خدمات و دستاورد‌های نظام را زیر سئوال ببرند و «بگم بگم» و «لوله‌کردن» راه نیندازند.
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین ادامه داد: اولین هدف ما در انتخابات تلاش برای افزایش مشارکت و دومین هدف پیروزی کاندیدای مورد حمایتمان است که محمدباقر قالیباف است.
ما اعضای تشکل‌مان را به حمایت و تلاش برای رای‌آوری او دعوت می‌کنیم.
باهنر افزود: برای استفاده از ظرفیت قابل توجه تشکیلاتی جامعه اسلامی مهندسین در سراسر کشور، ستاد مرکزی انتخاباتی مستقلی برای حمایت از قالیباف و تلاش برای جلب مشارکت حداکثری ملت در انتخابات تشکیل داده‌ایم.
باهنر در ادامه گفت: ساختار ستاد و برنامه زمان‌بندی فعالیت‌ها نهایی شده است و همزمان با صدور بیانیه اعلام مواضع، رئیس ستاد و مسئولان کمیته‌ها مشخص و معرفی می‌شوند.