خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 31 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اخطار مقام حزب‌الله به صهیونیست‌ها: حماقت نکنید - تسنیم

تسنیم | بین‌الملل | پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 14:24
رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان با هشدار به صهیونیست ها درباره هر ماجراجویی احمقانه علیه لبنان تاکید کرد اشغالگران اگر حتی به چنین حماقتی فکر هم بکنند، عواقب شدید آن را خواهند دید.
لبنان،مقاومت،اشغالگر،رژيم،غزه،دشمن،ارتش،قدرت،رعد،اشغالگران،ص ...

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، «محمد رعد» رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان طی سخنانی درباره روند تقابل با دشمن صهیونیستی اعلام کرد: حزب الله به مواضع خود در دفاع از لبنان و حمایت از نوار غزه پایبند بوده و روش مناسبی برای مبارزه با اشغالگران انتخاب کرده است.
وی افزود: ارتش اسرائیل دچار فرسایش شده و شمار زیادی از عناصر آن کشته و زخمی و یا دچار آسیب‌های شدید روانی شده‌اند و ارتش صهیونیستی یک ارتش ناتوان است.
این مقام حزب الله تاکید کرد: آنچه که موازنه‌ها را تغییر داد، استواری مقاومت و حامیان آن بود.
همه دیدند که بعد از گذشت ماه‌های طولانی از جنگ، مقاومت همچنان با قدرت در غزه حضور دارد و آمریکایی‌ها که ناوهای جنگی خود را برای حمایت از اشغالگران صهیونیست آورده بودند، اکنون مجبورند پیش‌نویس قطعنامه‌ای را در شورای امنیت ارائه کنند که مربوط به آتش بس در غزه است.
علت این اقدام آمریکا آن است که از قدرت مقاومت وحشت دارد.
محمد رعد تصریح کرد: رژیم اشغالگر از درون در حال فروپاشی است، کابینه جنگ این رژیم از هم پاشیده، استعفاها همچنان در حال افزایش بوده و احزاب و سران صهیونیست به شدت با یکدیگر اختلاف دارند.
از طرف دیگر، شهرک نشینان صهیونیست شدیداً از کابینه خشمگین هستند و ارتش و سرویس‌های امنیتی رژیم اشغالگر هر کدام به شیوه خودشان کار می‌کنند و اتحاد ندارند.
رئیس فراکسیون حزب الله اظهار داشت: هیچ نظمی در تشکیلات اشغالگران وجود ندارد و همه آنچه که از این رژیم می‌بینیم ضعف و فروپاشی است.
وی در ادامه با هشدار به صهیونیست‌ها درباره هرگونه حماقت علیه لبنان تاکید کرد: رژیم اشغالگر که لبنان را تهدید می‌کند ابتدا نگاهی به وضعیت خود در نوار غزه که قدرت خلاصی از آن را ندارد، بیندازد.
مقاومت در لبنان به فکر مردم کشور خود است و روش مناسبی را در مقابله با دشمن اتخاذ می‌کند تا از لبنان، حاکمیت، امنیت، قدرت و اعتبار آن در برابر دشمن اشغالگر دفاع کند.
محمد رعد با اشاره به اینکه تهدیدات پوچ صهیونیست‌ها علیه لبنان ناشی از سردرگمی و ترس آنهاست، به دشمن اشغالگر اخطار داد که به فکر ماجراجویی علیه لبنان نباشد؛ چرا که اگر به چنین حماقتی فکر هم بکند خواهد دید که مقاومت چگونه پاسخ آن را می‌دهد و اوضاع چگونه تغییر خواهد کرد.
انتهای پیام/