خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم منصوب شد

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 14:24
محمد آقامیری استاندار قم در حکمی، احمد نامداری را به سمت سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم منصوب کرد.
قم،برنامه،استانداري،تعامل،مردمي،روابط،عمومي،دولت،راهبري،معاو ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، متن حکم سید محمد آقامیری استاندار قم خطاب به احمد نامداری به این شرح است: با عنایت به تعهد، سوابق و تجربیات جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم منصوب می شوید.
بهره گیری از توان علمی و عملی نیروی انسانی متعهد، متخصص، نخبه و کارآمد، هماهنگی، راهبری و پیگیری کلیه فعالیت های سازمانی، برنامه ریزی اجرایی به منظور نظارت بر حسن اجرای برنامه ها و پروژه های مربوطه، تعامل سازنده و بهره مندی از توان مدیران ارشد و میانی و کارکنان، همکاری و ارتباط با کلیه معاونت ها، ادارات کل ستادی و استانی در راستای تحقق برنامه ها و پیشبرد اهداف عالی دولت مردمی و خدمتگزار، راهبری و ساماندهی ارتباطات رسانه ای دستگاه های اجرایی از طریق شورای هماهنگی روابط عمومی های استان، انتشار شایسته اقدامات استانداری و معاونت های ذیربط، اتخاذ تدابیر و اجرای برنامه های مناسب جهت تعامل کامل با دستگاه های متولی در سطح استان به خصوص صداوسیمای مرکز قم، گسترش امیدآفرینی و تعامل لازم با آحاد مردم و اقشار مختلف جامعه مورد انتظار است.
امید است با اتکال به قدرت لایزال الهی و در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی) و تحت زعامت مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و پیروی محض از فرامین و منویات معظم له با اعتقاد و توجه ویژه به اصول عدالت محوری، پاکدستی، فساد ستیزی و حفظ و ارتقاء روحیه انقلابی و جهادی با سرلوحه قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در تحقق شعار "دولت مردمی، ایران قوی"در انجام مسئولیت و وظایف محوله موفق و موید باشید.
از 12 آذرماه 1402 تاکنون "علی اقبالی" مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم بود.
انتهای پیام/