سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

انتصاب رئیس ستاد مرکزی محمدباقر قالیباف در اصفهان

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 14:24
طی حکمی از سوی علی نیک زاد، رئیس ستاد مرکزی انتخاباتی محمدباقر قالیباف،  محمدعلی مهره کش به عنوان رئیس ستاد مرکزی در استان اصفهان منصوب شد.
انتخاباتي،محمدباقر،قاليباف،مردمي،ستاد،حكم،اصفهان،دكتر،رئيس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محمدعلی مهره‌کش به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی دکتر محمدباقر قالیباف در استان اصفهان منصوب شد.
طی انتشار حکم انتصاب از سوی علی‌ نیک‌زاد، رئیس ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر محمدباقر قالیباف، ضمن تأکید بر ایجاد فضای صمیمی در استان اصفهان و به میدان آوردن تمامی ظرفیت‌های ستادهای انتخاباتی و مردمی، با اتخاذ رویکردهای سیاسی، نمونه‌ای از فعالیت انتخاباتی علمی، مردمی و سالم و سرآمد، بر پایبندی به موازین شرعی و قانون اساسی با رعایت اخلاق اسلامی در تمامی مراحل انتخابات اشاره شده است.
همچنین از جمله موارد مورد تأکید در این حکم می‌توان به ایجاد هماهنگی حداکثری میان ستادهای انتخاباتی و مردمی، تبیین و بسط گفتمان خدمت و پیشرفت در فضای جامعه و انتخابات و استفاده فراگیر از همه ظرفیت‌های نیروهای مومن، بانشاط، توانمند، جوان و خوشنام اشاره داشت.
علی نیک‌زاد، رئیس ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر محمدباقر قالیباف در حکم انتصاب محمدعلی مهره‌کش نیز توجه بر حفظ آرامش و پرهیز از تنش و هرگونه سیاه نمایی و تخریب دیگر نامزدهای رقیب، رعایت احترام و بسط فرهنگ خدمتگزاری عمومی به جامعه در تمامی اقدامات و برنامه‌های انتخاباتی و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های اجتماعی به ویژه فرهیختگان و نخبگان ملی و محلی برای جلب مشارکت آحاد مردم و مراقبت از سوء استفاده‌های احتمالی و هرگونه موضوعی که دارای شائبه مخصوصا در زمینه مالی را ضروری و حائز اهمیت دانست.
انتهای پیام/163