سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

باز هم فصل بدنسازی، باز هم بلاتکلیفی استقلال!

آفتاب | ورزشی | پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 14:23
یکی از نقاط منفی در شروع مسابقات فصول اخیر استقلال، نداشتن تمرینات کامل در شروع فصل بدنسازی تابستانی بوده است.
استقلال،فصل،بدنسازي،نهايت،تيم

باز هم فصل بدنسازی، باز هم بلاتکلیفی استقلال!
با نگاهی به اتفاقات سال‌های گذشته تنها فصلی که استقلال به موقع تمرینات بدنسازی پیش فصل خود را آغاز کرد فصل بیست و یکم بود که در نهایت هم در پایان همان سال قهرمان شد.
شروع دیرهنگام و یا ناقص تیم استقلال در فصل بدنسازی در نبود تمام بازیکنان موجب شد تا این تیم نتواند بازی‌های دوستانه کافی را در آن ایام برگزار کرده و در نهایت عملکرد کلی تیم در طول مسابقات لیگ برتر شرایط بدی را برای استقلال رقم زد.
حالا و در شرایطی که همه هواداران استقلال منتظر شروع تمرینات استقلال هستند باز هم بلاتکلیفی در بخش مدیریتی باشگاه و عدم اطمینان از ادامه همکاری این مجموعه با جواد نکونام و کادر فنی اش این نگرانی‌ها را به وجود آورده که مبادا استقلال باز هم در استارت اولیه فصل بدنسازی تابستانی با مشکلات عدیده‌ای مواجه شود و در نهایت نتواند به آنچه می‌خواهد در طول مسابقات دست پیدا کند.
مالکان و مدیران تازه وارد استقلال از سوی هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس قطعاً باید این مسائل را در نظر بگیرند و زمان را بیش از این از دست ندهند.