سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تیراندازی در مطب دندانپزشکی در هریس / چندین نفر کشته و زخمی شدند

آفتاب | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 14:12
پایگاه اطلاع رسانی پلیس آذربایجان شرقی اعلام کرد که تیراندازی در هریس منجر به قتل ۲ فرد شد. برخی نیز تعداد کشته ها را سه نفر اعلام کرده اند. برابر اعلام دادستان هریس و مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیسی، بعد از ظهر امروز جوانی به علت انگیزه‌های شخصی با ورود به مطب دندانپزشکی در شهر زرنق هریس، اقدام به تیراندازی به سمت دندانپزشک، همسرش و ۲ نفر از مراجعه کنندگان نموده است.
هريس،نفر،تيراندازي،اعلام،دندانپزشك

تیراندازی در مطب دندانپزشکی در هریس / چندین نفر کشته و زخمی شدند
پایگاه اطلاع رسانی پلیس آذربایجان شرقی اعلام کرد که تیراندازی در هریس منجر به قتل ۲ فرد شد.
برخی نیز تعداد کشته ها را سه نفر اعلام کرده اند.
برابر اعلام دادستان هریس و مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیسی، بعد از ظهر امروز جوانی به علت انگیزه‌های شخصی با ورود به مطب دندانپزشکی در شهر زرنق هریس، اقدام به تیراندازی به سمت دندانپزشک، همسرش و ۲ نفر از مراجعه کنندگان نموده است.
برابر اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیس، بعد از ظهر امروز جوانی با انگیزه شخصی با ورود به مطب دندانپزشکی در شهر هریس، اقدام به تیراندازی به سمت دندانپزشک و همسرش و ۲ نفر از مراجعه کنندگان کرد.
در این حادثه تیراندازی همسر دندانپزشک و یک نفر از مراجعه کنندگان به علت اصابت گلوله، فوت و ۲ نفر دیگر مجروح شدند و ضارب نیز بعد از این اقدام، خودکشی کرده است.
پلیس آذربایجان شرقی اعلام کرد نتیجه تحقیقات متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
لازم به ذکر است دادستان شهرستان هریس شخصاً در بیمارستان امام رضا (ع) تبریز حاضر و پیگیر مراحل درمان دکتر دندانپزشک هستند.