سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حمله اسرائیل به لبنان / کشته شدن یک فرمانده و ۳ رزمنده حزب الله

آفتاب | بین‌الملل | پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 14:12
مقاومت اسلامی لبنان از شهادت یک فرمانده میدانی و سه رزمنده خود در حمله هوایی رژیم صهیونیستی خبر داد.
ملقب،لبنان،ابوطالب،ميداني،حاج،مقاومت،شهيد

حمله اسرائیل به لبنان / کشته شدن یک فرمانده و ۳ رزمنده حزب الله
مقاومت اسلامی لبنان بامداد امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به منطقه «جویا» در جنوب لبنان، یک فرمانده میدانی و سه رزمنده حزب‌الله به شهادت رسیده‌اند.
طبق این اطلاعیه، «طالب سامی عبدالله» ملقب به «حاج ابوطالب» از فرماندهان میدانی حزب‌الله، «محمد حسین صبرا» ملقب به «باقر»، «علی سلیم صوفان» ملقب به «کمیل» و «حسین محمد حمید» ملقب به «ساجد» جزو شهدا هستند.
در این راستا ابوالاء الولایی، دبیرکل گروه مقاومت «کتائب سیدالشهدا» در پیامی شهادت «طالب سامی عبدالله» ملقب به «حاج ابوطالب» از فرماندهان میدانی حزب‌الله را به مقاومت اسلامی لبنان و سید حسن نصرالله تسلیت و تهنیت گفت.
در این پیام آمده است: شهید حاج ابوطالب زندگی خود را صرف نبرد با اشغالگران و مهاجمین کرد و در تمامی نبرد‌ها از سال ۱۹۸۲ تاکنون حضور داشت و همراه و یاور شهید قاسم سلیمانی و شهید عماد مغنیه بود؛ او فرماندهی بود که دشمن هرگز فرار او را ندید ...»
از سوی دیگر نیز رسانه‌های اسرائیلی خبر دادند که ارتش این رژیم از بیم واکنش گسترده حزب‌الله لبنان در آماده‌باش کامل به سر می‌برد.