خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 04 مرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نظر تحلیلگر معروف درباره قیمت بیت کوین/رشد انفجاری نزدیک است؟

آفتاب | اقتصادی | پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 14:02
یک تحلیلگر ارز های دیجیتال باور دارد ظرف هفت الی 10 روز آینده، قیمت بیت کوین رشد چشمگیری پیدا خواهد کرد.
كوين،بيت،قيمت،دلار،تحليلگر،ديجيتال،رالي،سطح

نظر تحلیلگر معروف درباره قیمت بیت کوین/رشد انفجاری نزدیک است؟
تحلیلگر ناشناس ارز‌های دیجیتال با نام مستعار کردیبل به ۳۹۶ هزار و ۱۰۰ دنبال‌کننده خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X گفته است قیمت بیت کوین احتمالاً قبل از یک جهش عظیم، یک اصلاح عمیق پیدا خواهد کرد.
این تحلیلگر ارز‌های دیجیتال می‌گوید قیمت بیت‌کوین ممکن است قبل از شروع یک رالی سهموی دیگر به سمت قله‌های جدید، تا سطح ۶۲ هزار دلار افت کند.
کردیبل اعلام کرد: «کف قیمت بیت کوین حالا به محدوده ۶۰ هزار دلار محدود شده است (در صورت ابطال) و به شکل واقع‌گرایانه پایین‌تر از ۶۲ هزار تا ۶۳ هزار دلار نخواهد رفت (اگر اصلاً به این سطح برسد).
به احتمال زیاد این سطح به خوبی عمل خواهد کرد.
همچنین حدود هفت تا ۱۰ روز دیگر طول می‌کشد تا شاهد یک جهش بسیار قوی در بیت‌کوین باشیم و هدف قیمتی ۱۰۰ هزار دلار به بالاست.»
بر اساس پیش‌بینی کریدبل، رالی قیمت بیت کوین باعث می‌شود معامله‌گران ارز‌های دیجیتال برای اینکه از قافله عقب نمانند، دارایی‌های آلت کوین خود را به فروش برسانند.
کردیبل گفت: «قیمت بیت کوین یک کندل قدرتی مطلق ایجاد می‌کند که آن‌قدر بزرگ و قوی است که توجه کل بازار ارز‌های دیجیتال برای مدتی به سمت بیت کوین جلب می‌شود و نقدینگی شروع به خروج از ۱۰ میلیون آلت کوین دیگر (که دوج کوین یکی از آنهاست) می‌کند و به سمت بیت کوین سرازیر می‌شود، چراکه بیت کوین شروع به یک رشد انفجاری می‌کند.»
در کوتاه‌مدت، این تحلیلگر معتقد است قیمت بیت کوین شاهد یک رالی دیگر بالای ۷۰ هزار دلار خواهد بود و سپس به سمت ۶۴ هزار دلار اصلاح می‌شود و بعد از آن به بالاترین قیمت‌های تاریخی خود صعود خواهد کرد.
همان‌طور که بر همگان روشن است، ورود به معاملات در هر نوع بازاری نیازمند دانش و تجربه کافی است.
این گزارش تجارت‌نیوز تنها در راستای تحلیل داده‌ها و اخبار مربوطه است و این مجموعه هیچ‌گونه پیشنهادی برای هر نوع معامله‌ای به خوانندگان محترم ارائه نمی‌دهد.