خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 31 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قتل خونین همسایه به خاطر زنگ زدن و فرار کردن در شرق تهران

آفتاب | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 14:00
پدر خانواده‌ای که فرزندش زنگ درب خانه همسایه را به صدا در آورده و مزاحمت ایجاد کرده بود، به‌خاطر همین موضوع و در جریان یک درگیری به قتل رسید.
هوشنگ،قتل،كارآگاهان،زنگ،همسايه،پليس،چاقو،جنايت،درگيري،جرم،صد ...

قتل خونین همسایه به خاطر زنگ زدن و فرار کردن در شرق تهران
پدر خانواده‌ای که فرزندش زنگ درب خانه همسایه را به صدا در آورده و مزاحمت ایجاد کرده بود، به‌خاطر همین موضوع و در جریان یک درگیری به قتل رسید.
روز یکشنبه بیستم خردادماه، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های شرق تهران مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، گزارش کردند.
با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه بازپرس کشیک قتل پایتخت پای در بیمارستان مورد نظر گذاشتند و با جسد مرد حدوداً ۳۷ ساله‌ای به نام هوشنگ مواجه شدند که براثر اصابت ضربه چاقو به قتل رسیده بود.
بررسی‌های اولیه هم نشان می‌داد که مقتول در جریان یک درگیری با همسایه خود در ساختمانی واقع در محله محلاتی قربانی جنایت شده است.
بدین ترتیب کارآگاهان جنایی پای در صحنه جرم گذاشتند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.
یکی از شاهدان ماجرا را اینطور توضیح داد: پسر هوشنگ بسیار حرکات شیطنت‌آمیزی دارد.
این پسربچه در عالم کودکی خود زنگ یکی از همسایه‌های ساختمان را به صدا در آورد و فرار کرد که همین ماجرا باعث شد تا جرقه درگیری روشن شود.
او گفت: همسایه‌ای که هدف آزار و اذیت بچه‌گانه قرار گرفته و به‌خاطر به صدا در آمدن زنگ خانه‌اش عصبانی شده بود، برای تذکر به سمت منزل هوشنگ رفت، اما آن‌ها با یکدیگر سر همین موشوع مشاجره لفظی پیدا کردند.
شاهد جنایت ادامه داد: در جریان این مشاجره لفظی ناگهان یکی از اقوام نزدیک مرد همسایه با چاقو به سمت هوشنگ حمله کرد و او را با چاقو به قتل رساند.
متهمان پس از ارتکاب جرم خیلی زود صحنه قبل از رسیدن پلیس ترک کردند.
هوشنگ که پدر دو فرزند خردسال بود، قربانی این نزاع خونین شد.
پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ماموریت یافتند تا با اقدامات فنی و اطلاعاتی مخفیگاه عاملان این جنایت هولناک را شناسایی و سپس نسبت به دستگیری آن‌ها اقدام کنند.
با دستور بازپرس جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی جهت دستگیری متهمان پرونده ادامه دارد.