خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 31 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ماجرای دیدار مخفیانه‌ مصطفی پورمحمدی با رهبر انقلاب چیست؟

اعتماد | همه | پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 14:00
مصطفی پورمحمدی ماجرای دیدار مخفیانه‌اش با رهبر انقلاب را روایت کرده است.
آيت،الله،طلبگي،رفتم،آشنا،مسايل،شهيد

کد خبر: 663367 | ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ ۰۹:۵۰:۰۴
مصطفی پورمحمدی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، عصر چهارشنبه -۲۳ خرداد ماه- همزمان با سومین روز تبلیغات انتخاباتی نامزدها، در برنامه زنده تلویزیونی «با مردم» حضور یافت.
به گزارش خبرآنلاین، او در بخشی از اظهاراتش در این برنامه خاطراتی جالب را روایت کرد و گفت: در ۱۲ سالگی درس طلبگی را شروع کردم؛ در مدرسه حقانی تحت سرپرستی شهید آیت الله قدوسی و با مدیریت و اشراف آیت الله شهید بهشتی دروس جدید از زبان، جامعه شناسی، اقتصاد روانشناسی می خواندیم.
وی در ادامه تاکید کرد: آن زمان مکاتب فلسفی به زبان اصلی در مدرسه ما تدریس می‌شد، طلبه‌ها همه سیاسی بودند به مسایل اجتماعی علاقه داشتم؛ از همان ابتدا به مسایل اجتماعی سیاسی آشنا بودم؛ ۱۱ سال داشتم که پدرم به دیدن آیت الله خامنه‌ای در روستای اخلمد مشهد مخفی بودند و ترجمه کتاب صلح امام حسن (ع) را انجام می‌دادند رفتم و با ایشان آشنا شدم این آشنایی بعد از طلبگی من به دوره‌های مختلف در تبعید و دیدگاه‌های ایشان افزایش یافت.
دوبار به ایرانشهر به زیارت ایشان رفتم.