خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 31 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

۲ مامور قلابی پلیس در مشهد دستگیر شدند

آفتاب | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 14:00
جانشین فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری ۲ متهم به اخاذی در پوشش مأمور با تلاش مأموران کلانتری پنجتن خبر داد.
انتظامي،متهمان،مشهد،مالباختگان،اخاذي،فقره،مأموران

۲ مامور قلابی پلیس در مشهد دستگیر شدند
سرهنگ محمد چراغ اظهار کرد: در پی گزارش چند فقره اخاذی شبانه از شهروندان توسط سرنشینان یک دستگاه سواری تیبا پلاک مخدوش در محدوده محله پنجتن، پی گیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
جانشین فرمانده انتظامی مشهد افزود: مأموران کلانتری معراج با بررسی اظهارات مالباختگان و به دست آوردن مشخصات ظاهری متهمان تحقیقات میدانی خود را با گشت زنی در مناطق آسیب پذیر آغاز کردند.
وی تصریح کرد: تحقیقات در این رابطه ادامه داشت تا این‌که حوالی شب گذشته یکی از تیم‌های پیشگیری انتظامی متهمان را در حال پرسه‌زنی در یکی از خیابان‌های حوزه استحفاظی مشاهده و در اقدامی غافلگیرانه وارد عمل شدند.
چراغ بیان کرد: مأموران انتظامی در این عملیات ضمن دستگیری راننده و سرنشین در بازرسی از خودرو؛ ۲ قبضه کلت کمری و ۱۶ فشنگ جنگی کشف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی مشهد اظهار کرد: متهمان پس از انتقال به مقر انتظامی در بازجویی‌های به عمل آمده و مواجهه با تعدادی از مالباختگان به ۶ فقره اخاذی از شهروندان اعتراف کردند.