خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1865861 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

گوسفندی که سرنوشت تولید دام یک استان را تغییر داد + فیلم

باشگاه خبرنگاران | چند‌رسانه‌ای | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:36
گوسفند افشاری ثمره یکی از پژوهش‌های کاربردی است که توان چندقلوزایی نیز دارد.
گوشت،افشاري،نژادهاي،گوسفند

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛ تحقیقات در خصوص چندقلوزایی از چند سال گذشته توسط محققان دانشگاهی در استان زنجان آغاز شده و امروز فعالیت های این طرح نتیجه مطلوبی را داشته است که نتیجه آن پرورش گوسفند افشاری است.
گوسفند افشاری یکی از نژادهای سنگین وزن گوسفندان ایران است که وزن تولد، سرعت رشد و وزن از شیرگیری در این گوسفند در مقایسه با سایر نژادهای ایران قابل توجه است و به همین دلیل این نژاد یکی از نژادهای گوشتی گوسفند کشور ظرفیت مناسبی برای تولید گوشت دارد و می تواند نقش مهمی در تامین گوشت قرمز منطقه ایفا کند.
بیشتر بخوانید: بررسی علت گران شدن گوشت قرمز + فیلم
انتهای پیام/
گوسفند افشاری چیست؟
+ فیلمبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1865861 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.